Mercury współpracuje z Microsoft

Mercury Interactive Corporation (Nasdaq:MERQ), jeden z największych producentów rozwiązań do optymalizacji technologii biznesowych, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Microsoft w zakresie obsługi Microsoft Visual Studio 2005 – następnej wersji pakietu platform i narzędzi programistycznych Microsoft.

“Cieszy nas możliwość współpracy z firmą Mercury, liderem w zakresie optymalizacji technologii biznesowych (ang. business technology optimization). Dzięki temu nasi klienci korporacyjni będą mogli zwiększyć jakość, wydajność, skalowalność i wartość biznesową aplikacji opartych na .NET Framework” – powiedział Rick LaPlante, dyrektor działu Developer&Platform Evangelism w Microsoft Corporation.

Rozwiązania Mercury Quality Center i Performance Center już teraz pozwalają klientom testować aplikacje i usługi Web Services oparte na Microsoft .NET Framework. Klienci korzystają z rozwiązania Mercury LoadRunner, będącego częścią Mercury Performance Center, do emulowania rzeczywistych obciążeń w aplikacjach i usługach Web Services opartych na .NET Framework, aby jeszcze przed wdrożeniem uzyskać gwarancję, że spełnią one wymagania firmy. Klienci korzystają także z dodatkowych modułów oprogramowania Mercury QuickTest Professional, które stanowi część Mercury Quality Center, do testowania zmiennych wymagań funkcjonalnych aplikacji i usług Web Services.

“Microsoft .NET zyskuje coraz większą popularność jako platforma do tworzenia aplikacji korporacyjnych. Korzystający z niej klienci mogą sięgnąć po rozwiązania BTO firmy Mercury, aby uzyskać gwarancję wysokiej jakość i wydajność kluczowych aplikacji” – powiedział David Murphy, wiceprezes ds. rozwiązań korporacyjnych w firmie Mercury. “Planowana obsługa Visual Studio 2005 jest kolejnym krokiem, mającym na celu pomoc klientom w zoptymalizowaniu wartości biznesowej technologii informatycznej”.

http://www.mercuryinteractive.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry