Mercury współpracuje z Microsoft

Mercury Interactive Corporation (Nasdaq:MERQ), jeden z największych producentów rozwiązań do optymalizacji technologii biznesowych, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Microsoft w zakresie obsługi Microsoft Visual Studio 2005 – następnej wersji pakietu platform i narzędzi programistycznych Microsoft.

„Cieszy nas możliwość współpracy z firmą Mercury, liderem w zakresie optymalizacji technologii biznesowych (ang. business technology optimization). Dzięki temu nasi klienci korporacyjni będą mogli zwiększyć jakość, wydajność, skalowalność i wartość biznesową aplikacji opartych na .NET Framework” – powiedział Rick LaPlante, dyrektor działu Developer&Platform Evangelism w Microsoft Corporation.

Rozwiązania Mercury Quality Center i Performance Center już teraz pozwalają klientom testować aplikacje i usługi Web Services oparte na Microsoft .NET Framework. Klienci korzystają z rozwiązania Mercury LoadRunner, będącego częścią Mercury Performance Center, do emulowania rzeczywistych obciążeń w aplikacjach i usługach Web Services opartych na .NET Framework, aby jeszcze przed wdrożeniem uzyskać gwarancję, że spełnią one wymagania firmy. Klienci korzystają także z dodatkowych modułów oprogramowania Mercury QuickTest Professional, które stanowi część Mercury Quality Center, do testowania zmiennych wymagań funkcjonalnych aplikacji i usług Web Services.

„Microsoft .NET zyskuje coraz większą popularność jako platforma do tworzenia aplikacji korporacyjnych. Korzystający z niej klienci mogą sięgnąć po rozwiązania BTO firmy Mercury, aby uzyskać gwarancję wysokiej jakość i wydajność kluczowych aplikacji” – powiedział David Murphy, wiceprezes ds. rozwiązań korporacyjnych w firmie Mercury. „Planowana obsługa Visual Studio 2005 jest kolejnym krokiem, mającym na celu pomoc klientom w zoptymalizowaniu wartości biznesowej technologii informatycznej”.

http://www.mercuryinteractive.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top