Mercury współpracuje z Microsoft

Opublikowano: 29 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Mercury Interactive Corporation (Nasdaq:MERQ), jeden z największych producentów rozwiązań do optymalizacji technologii biznesowych, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Microsoft w zakresie obsługi Microsoft Visual Studio 2005 – następnej wersji pakietu platform i narzędzi programistycznych Microsoft.

„Cieszy nas możliwość współpracy z firmą Mercury, liderem w zakresie optymalizacji technologii biznesowych (ang. business technology optimization). Dzięki temu nasi klienci korporacyjni będą mogli zwiększyć jakość, wydajność, skalowalność i wartość biznesową aplikacji opartych na .NET Framework” – powiedział Rick LaPlante, dyrektor działu Developer&Platform Evangelism w Microsoft Corporation.

Rozwiązania Mercury Quality Center i Performance Center już teraz pozwalają klientom testować aplikacje i usługi Web Services oparte na Microsoft .NET Framework. Klienci korzystają z rozwiązania Mercury LoadRunner, będącego częścią Mercury Performance Center, do emulowania rzeczywistych obciążeń w aplikacjach i usługach Web Services opartych na .NET Framework, aby jeszcze przed wdrożeniem uzyskać gwarancję, że spełnią one wymagania firmy. Klienci korzystają także z dodatkowych modułów oprogramowania Mercury QuickTest Professional, które stanowi część Mercury Quality Center, do testowania zmiennych wymagań funkcjonalnych aplikacji i usług Web Services.

„Microsoft .NET zyskuje coraz większą popularność jako platforma do tworzenia aplikacji korporacyjnych. Korzystający z niej klienci mogą sięgnąć po rozwiązania BTO firmy Mercury, aby uzyskać gwarancję wysokiej jakość i wydajność kluczowych aplikacji” – powiedział David Murphy, wiceprezes ds. rozwiązań korporacyjnych w firmie Mercury. „Planowana obsługa Visual Studio 2005 jest kolejnym krokiem, mającym na celu pomoc klientom w zoptymalizowaniu wartości biznesowej technologii informatycznej”.

http://www.mercuryinteractive.pl

Sylwester KozakMercury współpracuje z Microsoft

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.