Meritum Bank na Groupon.pl

Meritum Bank rozpoczyna kolejną akcję promocyjną skierowaną do internautów. Każdy, kto wykupi na Groupon.pl specjalny kupon o wartości 5 zł, a następnie otworzy darmowe konto w Meritum Banku i spełni warunki promocji otrzyma 100 zł zwrotu wydatków na paliwo. Dodatkowo, w ramach oferty premiowania transakcji paliwowych obowiązującej w Meritum Banku, posiadacze kont mogą otrzymywać nawet do 30 zł miesięcznie zwrotu wydatków dokonywanych na dowolnej stacji paliw w kraju lub za granicą.

 

 

 

Oferta promocyjna adresowana jest do osób, które dotychczas nie korzystały z usług Meritum Banku. Aby otrzymać 100 zł wystarczy nabyć kupon na serwisie Groupon.pl za 5 zł i w okresie 30 dni od daty zakupu wypełnić wniosek internetowy o otwarcie konta w Meritum Banku.  Następnie do 31 grudnia br. należy zasilić konto wpłatą min. 1500 złotych i dokonać jednorazowej transakcji min. 100 zł kartą debetową Meritum Banku na dowolnej stacji paliw.

Meritum Bank na Groupon.pl 1

W okresie do 2 tygodni od spełnienia warunków promocji, Meritum Bank przeleje posiadaczowi rachunku premię w wysokości 100 zł. Ponadto, każdy posiadacz konta będzie mógł cieszyć się z dodatkowych korzyści oferowanych klientom Meritum Banku, jak na przykład, zwrot wydatków na paliwo do 30 zł miesięcznie czy 8,5% na popularnej 3-miesięcznej Lokacie Powitalnej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry