Metamorfoza portalu Wirtualnemedia.pl

W Nowy Rok największy polski internetowy wortal o mediach, reklamie, internecie i telekomunikacji – Wirtualnemedia.pl wchodzi całkowicie odmieniony.

Po ponad dwóch latach od poprzednich zmian graficznych, od 17 stycznia została wprowadzona nowa oprawa graficzna oraz nowe logo portalu Wirtualnemedia.pl. Nie jest to jednak jedynie odświeżenie wizerunku, lecz całkowita metamorfoza, która ma przyczynić się do umocnienia pozycji wortalu jako numeru jeden oraz doprowadzić do zwiększenia liczby czytelników serwisu.

Najważniejsze zmiany to stworzenie ośmiu działów tematycznych w których pokazywać się będą tylko informacje im przynależne, stworzenie kwestionariusza, który wypełniać będą zaproszeni przedstawiciele mediów, reklamy i telekomunikacji, stworzenie nowego forum dyskusyjnego, który już teraz notuje ponad 150 wypowiedzi dziennie, stworzenie działu 'Praca’ w którym można dodać najnowsze ogłoszenia rekrutacyjne

Oprócz szaty graficznej zmienione zostało oprogramowanie, na którym funkcjonuje serwis.

Nowe rozwiązania technologiczne mają umożliwić wprowadzenie niebawem w serwisie Wirtualnemedia.pl nowych usług, o których szczegółach serwis poinformuje niebawem.

– Pracę nad nowym wyglądam wortalu Wirtualnemedia.pl trwały od kilku miesięcy. Naszym głównym celem było uproszczenie nawigacji i przyśpieszenie działania serwisu. Już niebawem udostępni naszym czytelnikom szereg nowych usług, co powinno przyczynić się do dalszego wzrostu oglądalności – powiedział Marcin Szumichora, redaktor naczelny portalu Wirtualnemedia.pl.

http://www.wirtualnemedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top