Miałeś oddzwonić, obiecałeś! Nowa aplikacja już w Google Play

Aplikacja ma jeden cel – przypomnieć nam o złożonej obietnicy oddzwonienia. I to właśnie autorzy UPromised! bardzo wyraźnie podkreślają.

O samej aplikacji wspominaliśmy już na wiosnę podczas trójmiejskiej edycji Startup Weekend, gdzie to zespół UPromised! zakwalifikował się do finału przedstawiając aplikację, która nie tylko ma przypominać nam o tym, że mieliśmy do kogoś oddzwonić, ale przede wszystkim o złożonej przez nas obietnicy. I to właśnie jest główny wyróżnik tej aplikacji.

Sama usługa integruje się z systemem odbierania połączeń i po zakończeniu lub odrzuceniu rozmowy przedstawia ekran, w którym możemy wprowadzić informacje o tym kiedy obiecaliśmy oddzwonić. Obecnie aplikacja uzyskuje bardzo pozytywne oceny w Google Play.

Inicjatywy typu Startup Weekend są świetną okazją do weryfikacji pomysłów i znalezienia sposobu na ich realizację. Uczestnictwo w trójmiejskiej edycji dało nam potwierdzenie przydatności pomysłu oraz energię do dalszego rozwoju aplikacji – podkreślił Robert Janiszewski, pomysłodawca.

Więcej informacji o samym projekcie znajduje się na stronie upromisedapp.com, aplikacja jest bezpłatnie do pobrania w Google Play.

 

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry