Miałeś oddzwonić, obiecałeś! Nowa aplikacja już w Google Play

Opublikowano: 29 listopada 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Aplikacja ma jeden cel – przypomnieć nam o złożonej obietnicy oddzwonienia. I to właśnie autorzy UPromised! bardzo wyraźnie podkreślają.

O samej aplikacji wspominaliśmy już na wiosnę podczas trójmiejskiej edycji Startup Weekend, gdzie to zespół UPromised! zakwalifikował się do finału przedstawiając aplikację, która nie tylko ma przypominać nam o tym, że mieliśmy do kogoś oddzwonić, ale przede wszystkim o złożonej przez nas obietnicy. I to właśnie jest główny wyróżnik tej aplikacji.

Sama usługa integruje się z systemem odbierania połączeń i po zakończeniu lub odrzuceniu rozmowy przedstawia ekran, w którym możemy wprowadzić informacje o tym kiedy obiecaliśmy oddzwonić. Obecnie aplikacja uzyskuje bardzo pozytywne oceny w Google Play.

Inicjatywy typu Startup Weekend są świetną okazją do weryfikacji pomysłów i znalezienia sposobu na ich realizację. Uczestnictwo w trójmiejskiej edycji dało nam potwierdzenie przydatności pomysłu oraz energię do dalszego rozwoju aplikacji – podkreślił Robert Janiszewski, pomysłodawca.

Więcej informacji o samym projekcie znajduje się na stronie upromisedapp.com, aplikacja jest bezpłatnie do pobrania w Google Play.

 

Sylwester KozakMiałeś oddzwonić, obiecałeś! Nowa aplikacja już w Google Play

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.