Miałeś oddzwonić, obiecałeś! Nowa aplikacja już w Google Play

Aplikacja ma jeden cel – przypomnieć nam o złożonej obietnicy oddzwonienia. I to właśnie autorzy UPromised! bardzo wyraźnie podkreślają.

O samej aplikacji wspominaliśmy już na wiosnę podczas trójmiejskiej edycji Startup Weekend, gdzie to zespół UPromised! zakwalifikował się do finału przedstawiając aplikację, która nie tylko ma przypominać nam o tym, że mieliśmy do kogoś oddzwonić, ale przede wszystkim o złożonej przez nas obietnicy. I to właśnie jest główny wyróżnik tej aplikacji.

Sama usługa integruje się z systemem odbierania połączeń i po zakończeniu lub odrzuceniu rozmowy przedstawia ekran, w którym możemy wprowadzić informacje o tym kiedy obiecaliśmy oddzwonić. Obecnie aplikacja uzyskuje bardzo pozytywne oceny w Google Play.

Inicjatywy typu Startup Weekend są świetną okazją do weryfikacji pomysłów i znalezienia sposobu na ich realizację. Uczestnictwo w trójmiejskiej edycji dało nam potwierdzenie przydatności pomysłu oraz energię do dalszego rozwoju aplikacji – podkreślił Robert Janiszewski, pomysłodawca.

Więcej informacji o samym projekcie znajduje się na stronie upromisedapp.com, aplikacja jest bezpłatnie do pobrania w Google Play.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top