Micro-Star International w Polsce

Firma Micro-Star International, producent płyt głównych i kart graficznych, otwiera przedstawicielstwo w Polsce. Jest to kolejny strategiczny etap obecności firmy MSI na polskim rynku.

Micro-Star International sprzedaje swoje produkty na polskim rynku do roku 1998 za pośrednictwem sieci dealerów. W bieżącym roku MSI zdecydowała się na otwarcie w Polsce oficjalnego przedstawicielstwa. Firma MSI Polska jest pierwszym biurem Micro-Star International w regionie Europy Wschodniej.

'Polska jest dla nas kluczowym rynkiem regionu Europy Wschodniej i z tego względu podjęliśmy decyzję o otwarciu właśnie tu naszego biura.’ – powiedział Larry Wu, Wiceprezydent Micro-Star International. 'Na polskim rynku MSI będzie jeszcze silniej niż dotychczas koncentrować się na sprzedaży za pośrednictwem kanału dystrybucyjnego, gdyż jest to sposób na wygraną w starciu z silną konkurencją.’ – dodał Larry Wu.

Zdaniem Rity Chiu, Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu MSI Polska, Polska – ze względu na bardzo silną pozycję marek konkurencyjnych dla produktów MSI – jest rynkiem specyficznym i dość trudnym. 'Z tego względu uważamy, że nasza obecność w Polsce jest koniecznością, jeśli chcemy szybko i skutecznie reagować na sygnały napływające z polskiego rynku.’ – powiedziała Rita Chiu.

MSI Polska będzie sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem dwóch dystrybutorów: Incom i Action oraz rozbudowanej sieci dealerów. Z firmą Incom współpraca na polskim rynku trwa już od 5 lat, natomiast z firmą Action – od lat 3. Obecnie, dzięki utworzeniu polskiego przedstawicielstwa Micro-Star International, zostanie rozszerzona i wzbogacona m.in. o atrakcyjne programy partnerskie.

'Jesteśmy światowym graczem, dlatego chcemy istnieć i działać na wielu rynkach.’ – powiedział Sean Hsu, Dyrektor ds. Sprzedaży MSI Polska. 'Celem MSI w Polsce jest generowanie jak największych zysków ze sprzedaży naszych produktów, co osiągniemy m.in. poprzez aktywne wsparcie naszych partnerów.’ – dodał Sean Hsu.

http://www.msi-polska.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top