Microsoft Business Solutions-Axapta w firmie LCS Logistics

Microsoft Business Solutions Polska Sp. z o.o. poinformował o zakończeniu pierwszego etapu wdrożenia systemu Microsoft Business Solutions-Axapta w LCS Logistics. z siedzibą w Krakowie.

Wdrożenie przeprowadził partner Microsoft Business Solutions, firma Softadax. LCS Logistics powstało w 2001 roku. Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie logistyki, w szczególności projektowania, wdrażania i zarządzania procesami przewozu ładunków, zarządzania gospodarką magazynową, dystrybucji, obsłudze celnej, a także doradztwem logistycznym.

“Na decyzję o zakupie i wdrożeniu nowoczesnego systemu zarządzania wpłynęło kilka czynników. Firma coraz bardziej odczuwała brak systemu ewidencji magazynowej służącej do rozliczeń z klientami, pojawiały się problemy z planowaniem, trudności z generowaniem informacji, kłopoty z przepływem danych pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami magazynowymi, ograniczone możliwości szybkiego raportowania stanów i operacji.” – powiedział Radosław Łyszcz, koordynator działu zarządzania gospodarką magazynową LCS Logistics.

Umowa na zakup i wdrożenie systemu pomiędzy firmami LCS Logistics i Softadax została zawarta wiosną bieżącego roku. Obecnie, po zaledwie kilku tygodniach, zakończyło się wdrożenie modułu zarządzanie gospodarką magazynową. Plan wdrożenia pozostałych funkcjonalności, przewiduje ich realizację w ciągu dwudziestu miesięcy. W tym czasie wdrożone zostaną Finanse, Spedycję, CRM oraz ZZL.

“Wdrożenie systemu Microsoft Axapta umożliwiło naszej firmie poszerzenie oferty (m.in. możliwość prowadzenia centrów dystrybucyjnych dla klientów), wpłynęło na polepszenie jakości oferowanych usług. Poprzez szybki i łatwy dostęp do informacji i integrację pomiędzy odległymi obszarami działania firmy, system przyczynił się do zwiększenia jej prężności. Microsoft Business Solutions-Axapta umożliwia także śledzenie zmieniających się potrzeb rynku i szybką reakcję na nie.” – podkreślił Krzysztof Adamek.

http://www.microsoft.com/poland/businesssolutions

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry