Microsoft Business Solutions w sektorze energetyki cieplnej

Microsoft Business Solutions (d. Navision Software Polska, obecnie dział firmy Microsoft Sp. z o.o.) producent systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP II, poinformował, że Przedsiębiorstwo Komunalne Therma Sp. z o.o. wdrożyło system Microsoft Business Solutions-Navision (Navision Financials w wersji 2.60 PL). Wdrożenie zrealizował partner Microsoft Business Solutions, oddział firmy Kelvin Spółka z o.o. z Bielska-Białej.

Wdrożenie objęło uruchomienie modułów:
Księga Główna częściowo, obejmuje ustawienia planu kont, automatów księgowych,
Energia Sprzedaż (billing),
Energia Zarządzanie bazą technologiczną (węzły, sieci cieplne, urządzenia).

Firma Kelvin Sp. z o.o. dodatkowo:
wykonała interfejs umożliwiający eksportowanie danych do zewnętrznego programu finansowo-księgowego,
opracowała interfejs do programu Calidius, który umożliwia obliczenia hydrauliczne sieci,
zapewniła współpracę z programem CadTherm, mapą cyfrową terenu stworzoną na bazie AutoCad’a i informacji pobieranych z systemu Navision.

Wdrożony przez firmę Kelvin system działa w sieci lokalnej, obejmującej serwer wraz z bazą danych MS SQL Server 2000 oraz 11 jednoczesnych stacji klienckich.

“Korzystamy z systemu Microsoft Business Solutions-Navision od grudnia 2002 r. i wysoko oceniamy możliwości tego rozwiązania. Dzięki kompetencjom konsultantów z firmy Kelvin system Navision został dostosowany do profilu naszej organizacji tak, że w pełni możemy wykorzystać możliwości, jakie oferuje to elastyczne narzędzie” powiedział Jerzy Pisowicz, dyrektor ds. technicznych Przedsiębiorstwo Komunalne Therma Sp. z o.o.

http://www.navision.com/pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry