Microsoft Business Solutions wprowadza Navision 3.70

Opublikowano: 21 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Microsoft Business Solutions poinformowała o wprowadzeniu na rynek wersji 3.70 systemu Microsoft Business Solutions- Navision.

Microsoft Business Solutions-Navision 3.70 dostarcza narzędzi pozwalających firmom na usprawnienie ich wewnętrznych procesów, tj. zarządzanie finansami, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie relacjami z klientami i biznesu elektronicznego. System ten umożliwia łatwe powiązanie firmy z pracownikami, klientami, dostawcami i partnerami, pozwalające jej na zwiększenie wydajności, zaostrzenie przewagi konkurencyjnej i rozwijanie działalności.

Nowe elementy Navision 3.70 koncentrują się na większych możliwościach hurtowych i dystrybucyjnych oraz bardziej intuicyjnym interfejsie użytkownika.

„Microsoft Business Solutions-Navision 3.70 jest rozwiązaniem łatwiejszym do wdrażania i użytkowania” – powiedziała Kati Hvidtfeldt, kierownik grupy ds. produktu Navision w Microsoft Business Solutions. „Naszym celem jest wspieranie kompleksowych procesów w średnich firmach bez względu na branżę, w której działają poprzez dostarczanie elastycznej struktury i funkcjonalności wspierającej ich specyficzne potrzeby biznesowe. Od zapasów po nowoczesne zarządzanie magazynem i od handlu w firmie lub portalu internetowego po produkcję i księgowość – Navision jest właśnie tym jedynym rozwiązaniem potrzebnym firmie. Wybierając system Microsoft Business Solutions-Navision klienci kupują i płacą tylko za te funkcjonalności, które są im potrzebne do zarządzania firmą”.

http://www.navision.com/pl

Sylwester KozakMicrosoft Business Solutions wprowadza Navision 3.70

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.