Microsoft Imagine Cup 2007

17 studentów z Polski wyjechało w ostatnią sobotę do Seulu w Korei Południowej, gdzie rywalizują z 355 studentami z całego świata o zwycięstwo w siedmiu z dziewięciu kategorii finałowych tegorocznej edycji konkursu technologicznego Microsoft Imagine Cup. Finały potrwają do 10 sierpnia.
Microsoft Imagine Cup jest największym międzynarodowym konkursem technologicznym dla studentów. W tym roku organizowany jest po raz piąty. Tegoroczna edycja przyciągnęła ponad 100 tys. uczestników z ponad 100 krajów.

Udział Polaków w siedmiu z dziewięciu kategorii finałowych klasyfikuje nas na pierwszym miejscu na świecie pod względem liczby kategorii, w których poszczególne kraje mają szansę na wygraną. Jednocześnie Polacy będą stanowić najliczniejszą reprezentację spośród krajów regionu EMEA oraz czwartą co do wielkości z całego świata, ustępując tylko Chinom, Indiom i Brazylii.

www.imaginecup.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry