Microsoft Office dla małych firm w cenie 645 złotych

Microsoft poinformował o specjalnej ofercie, w ramach której pakiet Microsoft Office Small Business 2007 będzie dostępny w cenie 645 złotych brutto. Produkt umożliwia podniesienie produktywności oraz pomaga w zarządzaniu małą firmą. Dostępne programy są przydatne do wykonywania rutynowych zadań biurowych oraz efektywnego i scentralizowanego zarządzania informacjami o klientach i partnerach. Pakiet pozwala samodzielnie tworzyć profesjonalne kampanie oraz materiały marketingowe i zawiera: Word 2007, Excel 2007, Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager, PowerPoint 2007 oraz Publisher 2007.
Microsoft Office to najczęściej wybierany przez użytkowników pakiet biurowy. Obecnie z pakietu Microsoft korzysta ponad 500 mln osób na całym świecie.

„Dzięki nowemu interfejsowi Microsoft Office 2007 obsługa programów jest jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza, a dobrze wyglądające dokumenty przygotowuje się szybciej i prościej” – Michał Orzoł, właściciel firmy Maora.

Użytkownicy podkreślają, że atutem pakietu jest wieloletnie doświadczenie producenta, wsparcie techniczne, oraz szerokie możliwości, jakie oferuje pakiet:
•    Business Contact Manager w Outlooku. Zarządzasz wszystkimi danymi o klientach, kontaktach i transakcjach.
•    Stały dostęp do bezpłatnych dodatków i uaktualnień. Polska witryna internetowa Office Online zawiera ponad tysiąc gotowych szablonów, grafik i zdjęć oraz szkoleń.
•    Lepsza organizacja pracy zespołu. Wspólny dostęp do zasobów, w tym kalendarzy, umawianie spotkań, rezerwacji sprzętu lub sal.
•    Szybki dostęp do wszystkich funkcji pakietu, łatwość obsługi. 90% najczęściej używanych funkcji jest dostępnych za pomocą jednego kliknięcia z nowego menu.
•    Bezpieczeństwo i poufność danych. Ochrona antyspamowa, zabezpieczenie przed wykradaniem informacji osobistych, nadawanie dostępu do plików.
•    Pomoc techniczna profesjonalistów. Specjaliści Microsoft pomagają rozwiązywać problemy techniczne drogą telefoniczną, przez Internet oraz w ramach grup dyskusyjnych.
•    Usprawnione odzyskiwanie dokumentów. Dzieki Open XML w sytuacji awaryjnej odzyskasz więcej danych.
•    Milion wierszy i 16 tysięcy kolumn w Excelu.
•    Zapisywanie plików Microsoft Office w pdf (po zainstalowaniu bezpłatnego dodatku ze strony Microsoft). Dzięki temu można swobodnie  komunikować się z użytkownikami różnych systemów.
•    Profesjonalne materiały marketingowe w 5 minut. Dzięki Microsoft Office Publisher w 5 minut przygotujesz broszurę firmową, ofertę czy cennik.

„Pakiet Microsoft Office Small Business 2007 to idealne narzędzie dla małych firm ze względu na ogromną funkcjonalność odpowiadającą na główne potrzeby i oczekiwania klientów. Teraz tak bogatą funkcjonalność możemy zaoferować w naprawdę atrakcyjnej i przystępnej cenie. Jestem przekonany, że pakiet, przyczyni się do zwiększenia efektywności firm i ich pracowników, oszczędności czasu i kosztów” – powiedział Artur Smorga, dyrektor marketingu ds. małych i średnich przedsiębiorstw w polskim oddziale Microsoft.

Oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów magazynowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry