Microsoft Office tańszy dla samorządów

Jednostki Samorządu Terytorialnego (JST) oraz jednostki im podległe mogą zakupić standardową i profesjonalną wersję najnowszego pakietu Microsoft Office 2003 w nowej, niższej o 20%, cenie. Oferta jest elementem programu licencyjnego Open (MOLP). Promocja rozpoczęła się 1 października i potrwa do końca grudnia 2004 r.

Oferta powstała z myślą o Jednostkach Samorządów Terytorialnych takich jak Gminy, Miasta, Starostwa Powiatowe, Urzędy Marszałkowskie i Wojewódzkie. Z promocji mogą również korzystać instytucje podległe JST, czyli szpitale, spółki komunalne, gospodarstwa pomocnicze, lub takie, których JST jest właścicielem lub większościowym udziałowcem.

‘Zdajemy sobie sprawę, że dostosowanie organów władzy samorządowej do współpracy w ramach unijnych struktur będzie wymagało z ich strony wiele pracy i wysiłku. Dlatego przygotowaliśmy ofertę, która, mam nadzieję, będzie odpowiedzią na potrzeby tego specyficznego środowiska’ – powiedziała Urszula Ptak – Małysiak, dyrektor działu ds. Współpracy z Administracją Samorządową.

Zainteresowane jednostki mogą składać zamówienia w firmach partnerskich Microsoft, sprzedających licencje w programie Open. Jednocześnie jednostki mają możliwość uzyskania pomocy merytorycznej w Departamencie Administracji Publicznej Microsoft.

http://www.microsoft.com/poland

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry