Międzynarodowa karta telefoniczna Podróżnik easyCALL

easyCALL wprowadza pierwszą międzynarodową kartę telefoniczną pod nazwą Podróżnik easyCALL.Pozwala ona na wykonywanie tanich połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe na całym świecie.
Międzynarodowa karta telefoniczna, poza Polską, działa w następujących krajach:  Austria, Belgia, Bułgaria, Egipt, Francja (w tym Kostaryka), Hiszpania (w tym Baleary i Wyspy Kanaryjskie), Kanada, Niemcy, Wielka Brytania (w tym Guernsey, Irlandia Północna, Szkocja, Walia, Wyspa Man, Wyspy Normandzkie), Włochy (w tym San Marino, Watykan).

Podróżnik easyCALL to usługa bardzo przyjazna, polega na wybraniu ze zwykłego aparatu lub budki telefonicznej numeru dostępowego, podaniu  numeru konta i PIN’u a następnie wybraniu numeru rozmówcy. Warte podkreślenia jest to, że w przeciwieństwie do dotychczas dostępnych podobnych usług, klient ponosi koszty dopiero od chwili nawiązania połączenia z rozmówca.

Aby skorzystać z usługi wymagane jest założenie i doładowania konta w sieci easyCALL. Następnie klient otrzymuje dane niezbędne do korzystania z usługi (numer konta i PIN), które wraz z listą numerów dostępowych w poszczególnych krajach wyświetlają się natychmiast po autoryzacji płatności na stronie WWW potwierdzającej transakcje. Dane te wyświetlają się w formacie karty telefonicznej, dzięki czemu można je wydrukować, łatwo włożyć do portfela i zabrać ze sobą w podróż.

Dla osób często podróżujących po całym świecie, dużym ułatwieniem przy korzystaniu z usługi jest jeden numer dostępowy – 0080009239966 (008000ZADZWON), jaki udostępnia easyCALL w większości krajów Europy Zachodniej i Ameryki Północnej.

Za usługę opłaty wnoszone są w systemie pre-paid, przy czym easyCALL udostępnia wiele form płatności: SMS, karta kredytowa, Place z Inteligo, mTransfer, szybkie przelewy międzybankowe z kilkunastu banków lub przekaz pocztowy.  Wpłacone środki mogą być wykorzystane nie tylko do połączeń poprzez numer dostępowy ale również do wykonywania połączeń poprzez bezpłatne oprogramowanie komputerowe easyCALL, poprzez samą stronę www.easycall.pl bez instalowania żadnego oprogramowania, jak również za pomocą bramek VoIP, telefonów IP i telefonów mobilnych (http://mobile.easycall.pl).

„Usługa Podróżnik easyCALL jest skierowana przede wszystkim do Polaków wyjeżdzających zagranice, którzy coraz częściej spędzają urlop nie tylko w kraju, ale również w całej Europie czy nawet na innych kontynentach.” – mówi Michał Jakubowski – Prezes NEUTRON-IT. „Dlatego pracujemy nad tym, aby usługa Podróżnik easyCALL była dostępna praktycznie na całym świecie. W ciagu najbliższych tygodni udostępnimy ją w USA, Chorwacji, Czechach, Grecji, Rosji, Słowacji, Wegrzech, Holandii i Szwecji. Docelowo Podróżnik easyCALL obejmie zasięgiem kilkadziesiąt krajów na całym świecie” – dodaje.

www.easycall.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top