Międzynarodowa lista dyskusyjna nt. bezpieczeństwa IT

Spółka AVET Information and Network Security Sp. z o.o. jest jednym z założycieli nowej listy dyskusyjnej na temat bezpieczeństwa IT. Lista powstała po tym, jak jedna z największych list tego typu: bugtraq została kupiona wraz z firmą SecurityFocus przez Symantec.

Lista bugdev i jej polskojęzyczny odpowiednik bugdev-pl są projektami non-profit. Obie listy są darmowe i publicznie dostępne. Niezależność list gwarantuje zespół moderatorów pochodzących z rożnych firm. Lista nie będzie zamieszczać żadnych reklam, ani nie szuka sponsorów – wszystko w celu zapewnienia pełnej niezależności.

„AVET INS zawsze wspierał idee pełnej wymiany informacji na temat problemów z bezpieczeństwem. Gdy pojawił się pomysł stworzenia nowej listy tego typu od razu zaoferowaliśmy pełne wsparcie techniczne dla tego projektu. Myślę że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku na Polskim rynku IT Security. Potrzebne jest nowe niezależne, obiektywne i wolne od nacisków producentów medium elektroniczne” – powiedział Aleksander Czarnowski, Prezes Zarządu AVET Information and Network Security Sp. z o.o.

„Polska lista dyskusyjna spełniająca założenia niezależności i obiektywności była potrzebna od dawna. AVET INS dzięki nie podpisywaniu umów Non Disclosure Agreement może bez przeszkód nie tylko informować swoich klientów o nowych zagrożeniach ale także dzielić się tą wiedzą z innymi. Bugdev i bugdev-pl spełniają rolę uniwersalnego medium. ” – powiedział Przemysław Galczewski, Chief Technology Officer AVET Information and Network Security Sp. z o.o.

http://bugdev.avet.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top