Międzynarodowy Kongres PR 2002

Opublikowano: 21 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W dniach 25-26 kwietnia 2002 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowy Kongres Public Relations. Organizatorem Kongresu jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Kongres organizowany jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem Szkoleniowców Administracji Publicznej w Warszawie oraz Centrum Kształcenia Kadr Skarbowości Ministerstwa Finansów w Białobrzegach koło Warszawy. Honorowy patronat nad Kongresem sprawuje Wojewoda Podkarpacki.

Do udziału w Kongresie zaproszono wybitnych naukowców z Polski oraz
z zagranicy, którzy zajmują się w sposób profesjonalny problematyką public relations. Swoje poglądy na temat PR oraz wyniki badań przedstawią m.in. Pani Prof. dr hab. Krystyna Wojcik, Prof. dr hab. Tomasz Goban-Klas, Doc. PhDr. Margita Mesáro’ová, Csc. EU Bratislava, (Słowacja), Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations dr hab. Marek Kosewski oraz Prof. dr hab. Henryk Mruk. W
Kongresie prelekcję wygłosi również Piotr Tymochowicz, Dyrektor International Center Consulting and Education „Greenpol” i wielu innych praktyków PR. Do dnia dzisiejszego zapowiedziało się 74 prelegentów oraz 80 uczestników. W sumie przewidywanych jest około 200 osób na Kongresie. Sponsorem głównym Kongresu jest Plus GSM. Ponadto Kongres sponsorują: Hellena SA, TPM w Rzeszowie, firma Herman oraz ICN Polfa Rzeszów.

http://www.wsiz.rzeszow.pl/pr/

Sylwester KozakMiędzynarodowy Kongres PR 2002

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.