Międzynarodowy projekt OS3 dla Tetley Tea

Pięć serwisów w ośmiu językach przygotowała agencja interaktywna OS3 multimedia dla marki Tetley. To kolejny projekt OS3 dla jednej z największych marek herbaty na świecie.

Pierwszy z  serwisów marki Tetley, jako wzorcowy, agencja przygotowała w języku angielskim dwa lata temu. Następnie londyńska centrala firmy zleciła OS3 multimedia przygotowanie stron www dla kolejnych pięciu krajów: Francji http://www.tetley.fr/, Szwajcarii http://www.tetley.ch/, Estonii http://www.tetleyeesti.com/, Łotwy http://www.tetley.lv/ i Litwy http://www.tetley.lt. Serwisy powstały w ośmiu wersjach językowych: francuskiej, angielskiej, włoskiej, niemieckiej, rosyjskiej, estońskiej, łotewskiej i litewskiej.

Strony główne serwisów oraz działy produktowe wykonane są z wykorzystaniem technologii Flash
i HTML. Aby ułatwić użytkownikom dokonywanie aktualizacji, wszystkie serwisy podpięto pod pełnego CMS-a. Uwagę zwracają elementy interaktywne oraz sposób prezentacji filmów reklamowych, które na stronie głównej wkomponowano w herbaciane torebki. Całość utrzymana jest w niebiesko-białej kolorystyce, z lekkimi zielonymi akcentami, które nawiązują do kolorystyki marki Tetley.

„Międzynarodowa współpraca z marką Tetley jest efektem kilkuletniej, owocnej współpracy z polskim oddziałem Tetley Tea oraz dowodem wysokiego, europejskiego poziomu usług, jaki oferujemy naszym Klientom. O tym, jak wysoko został on oceniony świadczy również fakt, że Tetley już zamówiła u nas stworzenie kolejnych trzech zagranicznych serwisów: rosyjskiego, ukraińskiego i kazachskiego. Takie zaufanie nie tylko motywuje, ale przede wszystkim zobowiązuje” – powiedział Marcin Maj, dyrektor zarządzający OS3 multimedia.

Agencja już od dawna rozwija swoją działalność międzynarodową, kładąc główny nacisk na Stany Zjednoczone oraz kraje Europy Zachodniej.

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry