Międzynarodowy projekt OS3 dla Tetley Tea

Opublikowano: 15 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Pięć serwisów w ośmiu językach przygotowała agencja interaktywna OS3 multimedia dla marki Tetley. To kolejny projekt OS3 dla jednej z największych marek herbaty na świecie.

Pierwszy z  serwisów marki Tetley, jako wzorcowy, agencja przygotowała w języku angielskim dwa lata temu. Następnie londyńska centrala firmy zleciła OS3 multimedia przygotowanie stron www dla kolejnych pięciu krajów: Francji http://www.tetley.fr/, Szwajcarii http://www.tetley.ch/, Estonii http://www.tetleyeesti.com/, Łotwy http://www.tetley.lv/ i Litwy http://www.tetley.lt. Serwisy powstały w ośmiu wersjach językowych: francuskiej, angielskiej, włoskiej, niemieckiej, rosyjskiej, estońskiej, łotewskiej i litewskiej.

Strony główne serwisów oraz działy produktowe wykonane są z wykorzystaniem technologii Flash
i HTML. Aby ułatwić użytkownikom dokonywanie aktualizacji, wszystkie serwisy podpięto pod pełnego CMS-a. Uwagę zwracają elementy interaktywne oraz sposób prezentacji filmów reklamowych, które na stronie głównej wkomponowano w herbaciane torebki. Całość utrzymana jest w niebiesko-białej kolorystyce, z lekkimi zielonymi akcentami, które nawiązują do kolorystyki marki Tetley.

„Międzynarodowa współpraca z marką Tetley jest efektem kilkuletniej, owocnej współpracy z polskim oddziałem Tetley Tea oraz dowodem wysokiego, europejskiego poziomu usług, jaki oferujemy naszym Klientom. O tym, jak wysoko został on oceniony świadczy również fakt, że Tetley już zamówiła u nas stworzenie kolejnych trzech zagranicznych serwisów: rosyjskiego, ukraińskiego i kazachskiego. Takie zaufanie nie tylko motywuje, ale przede wszystkim zobowiązuje” – powiedział Marcin Maj, dyrektor zarządzający OS3 multimedia.

Agencja już od dawna rozwija swoją działalność międzynarodową, kładąc główny nacisk na Stany Zjednoczone oraz kraje Europy Zachodniej.

Hanna LaskowskaMiędzynarodowy projekt OS3 dla Tetley Tea

Podziel się!

O autorze

hania