Milion domen na PRV.pl

Opublikowano: 7 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis PRV.PL, najstarszy polski serwis oferujący darmowy hosting stron WWW, przekroczył milion zarejestrowanych domen.

PRV.PL jest marką silnie rozpoznawalną na polskim rynku internetowym. Adresy
z xxxx.prv.pl są często spotykane na wszelkiego typu wizytówkach, banerach reklamowych. Darmowe domeny to  sztandarowa usługa  serwisu. Użytkownicy mają
do dyspozycji miejsce na szybkich serwerach, a także dostęp do baz danych oraz komponenty umożliwiające uruchomienie własnej strony bez znajomości języków programowania. Jako jedyny serwis w Polsce oferuje wszystkie usługi bez dodatkowych opłat, starając się przy tym o jak najwyższy poziom oraz ciągłe zwiększanie oferty.

Wg Statystyk domen – polski Internet,  przeprowadzanych przez Krajowy Rejestr Domen, już w maju  2008  prv.pl  był serwisem posiadającym największą liczbę zarejestrowanych domen (931 305).

Obecnie serwis odwiedza  ponad 3.3 mln użytkowników Internetu miesięcznie. Niedługo uruchomiona zostanie nowa wersja, cechująca się szybszym działaniem i nowym ulepszonym wyglądem.

Sylwester KozakMilion domen na PRV.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.