Milion produktów w 9sekund.pl

Liczba produktów oferowanych przez popularny pasaż handlowy i porównywarkę cen 9sekund.pl, przekroczyła milion.

9sekund.pl to jedno z najpopularniejszych miejsc do kupowania w internecie. W prosty sposób, w jednym miejscu, prezentuje i porównuje oferty prawie setki sklepów internetowych w Polsce. Klienci mogą przeglądać praktycznie wszystkie dostępne w sieci kategorie produktów – książki, płyty z muzyką, filmy, komputery, aparaty fotograficzne, ubrania, kosmetyki, gry, zabawki.

Naszym klientom dajemy do ręki wygodne i bezpieczne narzędzie do robienia zakupów w sieci – mówi Łukasz Kuncewicz, szef projektu. – Przeciętny użytkownik internetu zna tylko kilka sklepów internetowych. Dzięki nam może zapoznać się ze znacznie szerszą ofertą. Pokażemy mu, gdzie kupi najtaniej, a gdzie najszybciej. W dodatku może być spokojny o wydane pieniądze – wszystkie współpracujące z nami sklepy sprawdzamy pod względem wiarygodności.

W ciągu roku nasz serwis odwiedziło ponad milion użytkowników – podaje Marcin Górecki, analityk z 9sekund.pl. – Zazwyczaj odwiedzają nas kilka razy, gdy chcą coś kupić przez internet. Stanowi to dla nas duży dowód zaufania i powoduje, że czujemy się jeszcze bardziej odpowiedzialni za dane, które prezentujemy.

http://www.9sekund.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top