Milion transakcji miesięcznie w SkyCash

Opublikowano: 28 lipca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Aplikacja mobilna SkyCash, dzięki której można kupić bilety komunikacji czy zapłacić za parking, obsługuje już milion transakcji miesięcznie.

Logo SkyCashPrzekroczenie pułapu miliona transakcji mobilnych to efekt naturalnego zapotrzebowania na wygodne i szybkie płatności życia codziennego. Popularność naszej aplikacji będzie dalej szybko rosła, ponieważ w wiek konsumpcyjny wchodzą właśnie osoby, które praktycznie wychowały się z telefonami w ręku – powiedział Tomasz Krajewski, prezes SkyCash.

Najwięcej transakcji, blisko 40 proc., przypada na płatności za parkowanie, na drugim miejscu znajdują się bilety komunikacji miejskiej. W samej tylko Warszawie kupowanych jest ponad 100 tys. biletów.

 

Sylwester KozakMilion transakcji miesięcznie w SkyCash

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.