Milion zadanych pytań w Samosia.pl

Samosia.pl, serwis  Grupy o2 skierowany przede wszystkim do kobiet, istnieje od września 2008 roku, notując obecnie ponad milion zadanych pytań i blisko 8 milionów udzielonych porad. Użytkownicy co minutę dodają 1 nowe pytanie i 8 odpowiedzi.

Jednym z najważniejszych mechanizmów serwisu jest gwarancja uzyskania szybkiej odpowiedzi na nurtujący problem – średnio od zadania pytania do otrzymania odpowiedzi mija zaledwie 40 sekund. To czas porównywalny z reakcjami na posty w serwisach mikroblogowych. Ważnym elementem serwisu jest wykształcona wokół niego społeczność. Stała grupa aktywnych użytkowników na bieżąco udziela trafnych porad, a rekordziści mają na koncie ponad 3 tysiące udzielonych odpowiedzi.

Milion zadanych pytań w Samosia.pl 1Wyraźnie widać, że Samosia.pl odpowiada na zapotrzebowanie osób szukających nie tylko klasycznych porad, ale pragnących także wymieniać się informacjami i zasięgać opinii u innych użytkowników. Ponadto system wyboru i oceny odpowiedzi pozwala selekcjonować je pod względem jakości i przydatności.

Porad można szukać w 31 kategoriach, a zadanie pytania lub udzielenie odpowiedzi nie wymaga logowania w serwisie.
Samosia.pl jest jednym z kilku serwisów Grupy o2 działających na zasadzie poradnika „szybkie pytanie – szybka odpowiedź”. Pozostałe serwisy w tej kategorii to m.in.: Kowbojki.pl, Klientki.pl, Dobramama.pl czy MedSOS.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry