Milionerzy – reaktywacja on-line w Onet.pl

W piątek 18 lipca 2003 wystartował serwis Milionerzy.onet.pl – internetowa wersja znanego światowego formatu telewizyjnego w największym polskim portalu. Po okresie dostępu do wersji demonstracyjnej, mającej na celu testowanie nowego sieciowego przedsięwzięcia, zaczyna się płatna gra o prawdziwe pieniądze. Internauci, podobnie jak goście Huberta Urbańskiego w teleturnieju TVN, wybierają prawidłową odpowiedź spośród czterech opcji. Tak samo jak w telewizji mogą korzystać z „kół ratunkowych”.

W celu przystąpienia do gry należy się zarejestrować, a następnie wykupić kod, płacąc poprzez SMS lub kartą kredytową. Jeden kod upoważnia do jednej gry. Internauta w momencie rozpoczynania rozgrywki jest proszony o wpisanie indywidualnego kodu.

Jednorazowy zakup SMS-em kodu kosztuje 2,44 zł, przy opcji zakupu 5 kodów koszt jednej gry wynosi 2,20 zł, natomiast dzięki zakupowi od razu 50 kodów przy pomocy karty kredytowej koszt jednej gry spada do 1,30 zł.

Uruchomienie serwisu będzie reklamowane bannerową kampanią reklamową w Onet.pl, specjalnymi targetowanymi mailingami, ogłoszeniami prasowymi, reklamą w kinach, wspólną akcją promocyjną z ogólnopolską stacją radiową oraz telewizją TVN.

http://milionerzy.onet.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top