MiniMini w ASTER

ASTER, największa sieć kablowa i internetowa w Warszawie, rozszerza ofertę programową o kolejny kanał telewizyjny skierowany do dzieci – MiniMini.

Od poniedziałku, 3 stycznia 2005 r., oferta ASTER zostanie wzbogacona o nowy kanał dla dzieci do siedmiu lat – MiniMini.

MiniMini to pierwszy polski kanał telewizyjny adresowany do najmłodszych widzów – dziewczynek

i chłopców w wieku do siedmiu lat. MiniMini istnieje od grudnia 2003 roku. Stacja emituje filmy

i seriale animowane zróżnicowane pod względem treści i formy: najnowsze produkcje znanych wytwórni zagranicznych oraz klasykę polskiej animacji. Dzięki programom edukacyjnym dzieci mają możliwość uczenia się języka angielskiego, poznania podstaw matematyki, podpatrywania wartościowych wzorców zachowań społecznych, nauczenia się radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Jest to kanał całkowicie pozbawiony przemocy, agresji i brutalności, prezentujący programy konsultowane z psychologami i pedagogami. Stacja MiniMini jako pierwsza przyjęła Kartę zasad przyjmowania do emisji reklam adresowanych do dzieci opracowaną przez specjalistów związanych z rynkiem telewizyjnym, reklamowym oraz psychologów i pedagogów dziecięcych. Tym samym jest jedyną w Polsce stacją, która gwarantuje bezpieczny przekaz reklamowy.

http://www.aster.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry