Mistrzostwa Świata 2006 w Hoopla.pl

Opublikowano: 16 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Sklep internetowy Hoopla.pl, wyszedł z nową inicjatywą dla użytkowników internetu. W związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej przygotował grę multimedialną z nagrodami.
Nagrodami są odtwarzacze MP3 MobiBLU (miejsca od I do III) oraz  JABRA słuchawki Bluetooth (miejsca od IV do XIII). Jest to zaawansowana gra interaktywna, dająca możliwość nie tylko zagrania w rozgrywkach rankingowych, ale również potrenowania, a więc zapoznania się z możliwościami samej gry.

Gra jest umieszczona na stronie www.hoopla.pl i każdy może w nią zagrać. W czasie okresu trwania kampanii będzie prowadzony ranking graczy, a po jej zakończeniu najlepsi otrzymają nagrody.

Mikołaj Wezdecki Kierownik Działu Marketingowego Hoopla.pl sp. z o.o. powiedział: „Hoopla.pl  nie jest zwyczajnym sklepem internetowym. Chcemy być najlepszym sklepem internetowym, najbardziej profesjonalną witryną w tej dziedzinie e-commerce. Chcemy oferować nie tylko produkty po najniższych cenach oraz serwis informacyjny, ale proponujemy również naszym klientom i innym internautom różne atrakcje nie związane z zakupami w sieci. Nasza interaktywna gra w piłkę nożną jest na to doskonałym przykładem.”

www.hoopla.pl/gra.php

Hanna LaskowskaMistrzostwa Świata 2006 w Hoopla.pl

Podziel się!

O autorze

hania