Mistrzowie blogosfery w Trójmieście na Akademii Social Media

Opublikowano: 7 września 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Maciej Budzich, autor bloga blog.mediafun.pl, oraz Tomasz Topa, autor bloga tomasz.topa.pl, będą gośćmi trzeciego szkolenia organizowanego w ramach cyklu Akademia Social Media.

Akademia Social Media to cykl wykładów i praktycznych warsztatów, na których przedstawione zostaną kluczowe zasady działalności firm i marek w mediach społecznościowych. Do grona prelegentów zapraszani są najlepsi specjaliści z branży internetowej, marketingu i PR, a także nowych technologii. Akademia dedykowana jest zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom zawodowo zajmującym się komunikacją i promocją firm i marek.

Mistrzowie blogosfery w Trójmieście na Akademii Social Media 1Podczas trzeciego szkolenia w Gdańsku wystąpią znani blogerzy, Maciej Budzich i Tomasz Topa. Prelegenci zdradzą, jak z sukcesem prowadzić własnego bloga firmowego oraz w jaki sposób firmy mogą nawiązywać owocną współpracę z blogerami. Ponadto na szkoleniu omówione zostaną mikroblogi i sposoby integracji różnych kanałów komunikacji, czyli to, co początkującym sprawia często trudności.

Współpraca z blogerami to coraz bardziej popularna forma komunikacji i promocji. Jest wiele marek, które dzięki uwadze blogera zyskują uznanie wśród rzeszy klientów. W internecie pojawiają się też case’y, w których opiniotwórczy blogerzy ostro krytykują sposoby nawiązywania z nimi współpracy. Na Akademii Social Media nasi goście opowiedzą, jak unikać takich sytuacji – mówi Karolina Janik z Personal PR.

Organizatorem cyklu jest agencja Personal PR. Więcej informacji znajduje się na stronie AkademiaSocialMedia.pl.

Sylwester KozakMistrzowie blogosfery w Trójmieście na Akademii Social Media

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.