mobijoy! w Centrum

Koncern farmaceutyczny Wyeth, producent  m.in. suplementu diety – zestawu witamin i minerałów Centrum rozpoczął współprace z agencją mobijoy! Wspólne działania dotyczą wykorzystania nowatorskich (interaktywnych, mobilnych) kanałów komunikacji marketingowej. Pierwszy projekt wspiera promocję marki Centrum.

Projekt objął działania dla marki Centrum w tym produktów: Centrum AZ z luteiną, Centrum Silver z luteiną, Centrum Materna oraz Centrum Junior.  W projekcie wykorzystane zostały m-kupony, rozwiązanie opatentowane przez mobijoy! Dzięki pozyskanym do projektu przez mobijoy! partnerom, zminimalizowano jednocześnie procedury potrzebne do wydania nagród i ich przesłania bezpośrednio do zwycięzców.

Projekt dla Centrum jest pierwszą realizacją agencji mobijoy! dla marki, która jest numerem 1 na swiecie wsród multiwitamin.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry