Mobile@Connector w Japonii

25 kwietnia br. w Tokio firma Logotec Engineering Group zaprezentuje Logotec Mobile@Connector. W marcu br. aplikacja ta uznana została za najlepsze narzędzie do programowania aplikacji mobilnych na świecie w konkursie Mobile Solutions Challenge 2003. Prezentacja w Japonii jest pierwszym pokazem zwycięskiego rozwiązania w tej części globu.

Logotec Engineering Group jest nie tylko jedyną firmą z Polski, ale również jedyną firmą z poza Japonii uczestniczącą w konferencji Microsoft Mobility Conference, która potrwa jeden dzień. W Tokio polską firmę reprezentuje jej prezes – Jerzy Dryndos.

– Rynek Japoński jest hermetyczny. Mimo to próbujemy pokazać tu naszą sztandarową aplikację – Logotec Mobile@Connector. Wierzymy, że nasze rozwiązanie zainteresuje Japończyków równie mocno jak Amerykanów, czy Europejczyków. Specjalnie na potrzeby tej konferencji przygotowaliśmy japońską wersję naszych materiałów promocyjnych – powiedział Jerzy Dryndos, prezes Logotec Engineering Group.

Logotec Engineering Group jest jedną z niewielu polskich firm, której produkt rozpoznawany jest na całym świecie. W roku 2002 obroty firmy wyniosły 6,5 mln USD. Logotec Mobile@Connector okazał się najbardziej spektakularnym produktem dającym największe szanse na sukces międzynarodowy. Obecnie prowadzone są rozmowy z największymi polskimi i europejskimi telekomami w sprawie wykorzystania rozwiązania Logotecu w ich ofertach. Uwagę zainteresowanych zwracają przede wszystkim prostota wykorzystania narzędzia oraz jego zaawansowanie technologiczne.

– Rozwiązanie naszej firmy pozwala na szybkie i efektywne tworzenie aplikacji mobilnych dostosowanych do potrzeb konkretnych użytkowników. Użytkownicy standardowej wersji Logotec Mobile@Connector nie muszą być programistami. To właśnie prostota obsługi naszej aplikacji wzbudziła duże zainteresowanie użytkowników w świecie. Taki efekt mogliśmy uzyskać jedynie dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań naszego autorstwa – to druga cecha, która okazała się decydująca w uznaniu Logotec Mobile@Connector za najlepsze narzędzie programistyczne aplikacji mobilnych na świecie – powiedział Henryk Klimek, dyrektor marketingu Logotec Engineering Group.

http://www.logotec.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top