Mobilne Delirium

Delirium wprowadza dedykowaną wersję DeliriumMobile. Jest ona skierowana do wszystkich graczy, którzy na bieżąco chcą kontrolować rozgrywkę, zarządzać swoim wojskiem oraz miastem przyszłości, nawet jeśli w pobliżu nie ma komputera z dostępem do internetu.
Obsługa masowych gier online za pomocą telefonu komórkowego jest – zdaniem specjalistów – najważniejszym kierunkiem rozwoju tego typu rozrywki. Innowacyjność zadecyduje, które produkty wybiją się z szarej masy gier online i zdobędą silną pozycję na rynku, przez co przyciągną do siebie większą ilość graczy. Polska produkcja tego typu – „DELIRIUM” – przeciera szlaki i oferuje swoim użytkownikom dostęp do rozgrywki za pośrednictwem telefonów komórkowych.

Od premiery gry minęły dopiero 5 miesięcy, w ciągu których zdążyło zarejestrować się ponad 90 tysięcy graczy. Wprowadzenie wersji mobilnej jest kolejnym usprawnieniem rozgrywki zaoferowanym użytkownikom DELIRIUM. Twórcy zaznaczają, że projekt rozwija się tak dynamicznie dzięki silnemu wsparciu ze strony najbardziej aktywnych graczy, którzy tworzą specjalną komórkę ekspertów tzw. „DeliriumTeam”. Chcemy, aby projekt rozwijał się zgodnie z oczekiwaniem użytkowników, staramy się –  na ile to możliwe – współpracować z nimi podczas wprowadzania nowych opcji i funkcjonalności – mówi Jarosław Jasiński, lider projektu – Przyjęliśmy zasadę, że najważniejsi są gracze, dlaczego więc nie pozwolić im na współuczestnictwo w tworzeniu gry, przecież to oni znają ją najlepiej. Myślę, że nastawienie na silną współpracę z graczami-ekspertami w znacznym stopniu składa się na niepowtarzalność całego projektu DELIRIUM.

Twórcy nie poprzestają jednak tylko i wyłącznie na kreowaniu wirtualnego świata – gracze mają możliwość nabycia różnorodnych gadżetów DELIRIUM (również z własnym Nickiem), mogą obejrzeć w internecie Trailer promujący grę, zaś w marcu zaplanowany jest I Ogólnopolski Zlot Fanów Delirium (w trakcie organizowanego w Poznaniu VI Konwentu „Pyrkon 2008”). Obecnie nawiązywane są także kontakty z portalami zajmującymi się grami MMO, fantastyką i science-fiction mające na celu współpracę przy propagowaniu tej tematyki i rozwoju polskich środowisk hobbystów.

Delirium stanowi połączenie dwóch typów rozgrywki – RPG (Role Playing Game) oraz strategii.

www.delirium.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top