Mobilne narzędzie dla ankieterów

Opublikowano: 19 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Wrocławska firma RONER, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania mobilnego, wprowadza do sprzedaży od pierwszych dni lutego interesujące rozwiązanie – Mobilnego Ankietera.

RONER Mobilny Ankieter to system przeznaczony do pracy na telefonach komórkowych wyposażonych w obsługę Javy, mający wspomóc pracę ankieterów. Daje on możliwość wyeliminowania nieodmiennie kojarzącej się z pracą ankietera sterty papierów, ponieważ ankiety są pobierane do telefonu przez WAP lub GPRS, tam przechowywane, wypełniane oraz zapamiętywane. Po zebraniu większej ilości wypełnionych już ankiet zostają one przesłane do bazy danych, skąd mogą zostać zaimportowane do systemu przetwarzającego wyniki.

Rozwiązanie takie pozwala na znaczne skrócenie czasu pozyskiwania opinii ankietowanych poprzez gromadzenie danych od razu w postaci elektronicznej, łatwej do dalszej obróbki zebranych informacji, dając dzięki temu znacznie większe możliwości w dziedzinie badań marketingowych niż tradycyjne rozwiązanie oparte na kartce papieru.

http://www.roner.pl

Sylwester KozakMobilne narzędzie dla ankieterów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.