Mobilne Profeo.pl

Z początkiem roku portal społecznościowy Profeo.pl uruchomił wersję mobilną serwisu. Pod adresem m.profeo.pl użytkownicy telefonów komórkowych i palmptopów mogą korzystać z najważniejszych funkcjonalności internetowego portalu dla profesjonalistów.
Dzięki m.profeo.pl użytkownicy urządzeń mobilnych mogą, między innymi, przeglądać profile użytkowników, dodawać nowe kontakty, pisać w grupie dyskusyjnej, na blogu i forum, a także odczytywać i wysyłać wiadomości oraz komentować i dodawać wydarzenia. Ponadto wersja mobilna umożliwia zapoznanie się z aktualnymi ofertami pracy i szkoleń.

– Mobilna wersja serwisu ma umożliwić szybkie przeglądanie jego zawartości, dlatego ważna była dla nas przede wszystkim jego funkcjonalność. Podobnie jak było to w przypadku internetowego Profeo.pl, chcemy ją rozwijać zgodnie z oczekiwaniami naszych użytkowników, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi – mówi Marcin Zabielski, prezes spółki Profeo.

Serwis Profeo.pl działa od 13 września 2007 roku. Od tego czasu wprowadzono kilka tysięcy zmian i poprawek, zasugerowanych przez użytkowników. Wśród nowych funkcjonalności pojawiły się m.in. rozbudowana wyszukiwarka, kanały RSS w grupach dyskusyjnych, zakładka „Wydarzenia” gdzie użytkownicy mogą uzupełniać kalendarz o swoje wydarzenia i łączyć je z grupami, funkcjonalność sond na forum czy też statystyki bloga oraz galerii.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top