Mobilne YouTube

Opublikowano: 28 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Użytkownicy telefonów komórkowych na całym świecie mogą już korzystać z serwisu YouTube w dowolnym miejscu i czasie. YouTube for Mobile (http://m.youtube.com) to miliony plików wideo dla telefonów komórkowych, działający na ponad 100 milionach urządzeń na świecie.

YouTube for Mobile mogą używać posiadacze telefonów przystosowanych do odbierania materiałów wymagających dużej szybkości przesyłu danych (RTSP) oraz korzystania z usług operatora 3G.

Dotyczy to większości telefonów 3G od wiodących producentów telefonów komórkowych, YouTube blisko współpracuje, między innymi z Motorolą, LG, Helio i Nokią.

Użytkownicy i partnerzy mogą personalizować ustawienia serwisu – mają dostęp do opcji wykorzystywanych na YouTube, takich jak konta YouTube, Ulubione, Wideo, Kanały.

Mogą także bezpośrednio ładować pliki z telefonów komórkowych, dzielić się nimi z innymi użytkownikami YouTube zarówno na m.youtube.com, jak i na youtube.com oraz oceniać pliki wideo bezpośrednio z telefonów komórkowych.

m.youtube.com jest dostępne w następujących krajach i językach:

Kraje: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Holandia, Polska, Brazylia, Kanada, Meksyk, Australia, Hong Kong, Tajwan, Nowa Zelandia, Niemcy i Rosja.

Języki: angielski, japoński, włoski, francuski, hiszpański, holenderski, polski, portugalski, chiński (tradycyjny), niemiecki, rosyjski.

www.m.youtube.com

Hanna LaskowskaMobilne YouTube

Podziel się!

O autorze

hania