Mobilny internet Platinium 12 GB w Orange

Opublikowano: 17 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Orange wprowadził trzecią opcję usług mobilnego internetu dla klientów indywidualnych i firm. W abonamencie Platinum miesięczny pakiet transmisji danych to aż 12 GB. Klienci korzystający z usług mobilnego internetu w Orange dostają ponadto pakiety kwotowe lub minutowe dodawane do ich konta telefonicznego.

Nowa opcja abonamentu jest dostępna w ofertach mobilnego internetu Orange Free (dla klientów indywidualnych) oraz Business Everywhere (dla firm). W zależności od wybranej oferty koszt abonamentu Platinum to:

Mobilny internet Platinium 12 GB w Orange 1

Nowością w ofertach mobilnego internetu Orange są także promocyjne pakiety złotówek dla klientów Orange Free oraz pakiety minut dla klientów Business Everywhere. Mogą z nich korzystać klienci indywidualni mający ofertę Orange z rachunkiem, prepaid lub mix oraz firmy korzystające z oferty na abonament. Pakiety można wykorzystać na rozmowy, wideorozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci Orange.

Klienci kupujący dowolną usługę mobilnego dostępu do internetu z umową na czas określony  dostaną ponadto dodatkowe pakiety SMS-ów, z których będą mogli korzystać przez cały czas trwania umowy.

Hanna LaskowskaMobilny internet Platinium 12 GB w Orange

Podziel się!

O autorze

hania