Mobilny Tlen

Opublikowano: 14 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Komunikator Tlen.pl jako pierwszy polski komunikator internetowy wprowadził własną wersję aplikacji dla telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych, umożliwiającą bardzo tanią komunikację za pomocą wiadomości tekstowych.

TlenMobile umożliwia właścicielowi komórki nie tylko tanie przesyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych podobnych do SMS’ów, ale również dostarcza informacji, czy nasi znajomi są w danej chwili obecni w sieci, dzięki czemu komunikacja przebiega sprawniej. Szansą na szybką popularyzację usługi TlenMobile jest baza ponad 550 000 internautów korzystających już regularnie z Komunikatora Tlen.pl.

Dzięki swoim małym rozmiarom TlenMobile działa na wszystkich urządzeniach obsługujących JAVA MIDP 1.0 i mających dostęp do sieci, co jest w obecnie wprowadzanych na rynek oraz wielu starszych modelach telefonów standardem.

„Przeniesienie Komunikatora Tlen.pl na urządzenia mobilne jest krokiem, który daje nam istotną przewagę nad konkurencyjnymi komunikatorami. Nowa usługa będzie również impulsem, który ożywi sprzedaż zaawansowanych telefonów, ich wymianę oraz rynek usług GPRS” mówi Krzysztof Sierota – członek zarządu o2.pl

http://mobile.tlen.pl/

Sylwester KozakMobilny Tlen

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.