Mocna strona Grupy Raben

Grupa Raben, korporacja transportowa i logistyczna o europejskiej renomie, zmieniła stronę internetową. Wykonawcą serwisu raben-group.com jest Agencja Interaktywna eactive.

Grupa Raben to międzynarodowa firma transportowa, spedycyjna i logistyczna, posiadająca oddziały na terenie Belgii, Holandii, Ukrainy i Polski. Dzięki doświadczeniu eactive, udało się skupić 70 lat tradycji, 2200 środków transportu i 165 000 m2 powierzchni magazynowych w jedno uniwersalne źródło informacji.

To kolejna, po witrynie Fresh Logistics, strona internetowa firmy należącej do Grupy Raben, której autorem jest eactive. To dowód zaufania i satysfakcji z dotychczasowej współpracy. Zakres i specyfika działalności Grupy Raben stanowi wyzwanie i szansę pokazania pełni możliwości eactive.

Surfowanie po witrynie odbywa się pod znakiem elastyczności i wszechstronności. Od początku zwraca uwagę aż sześć wersji językowych serwisu, element niezbędny biorąc pod uwagę europejski zasięg działalności Grupy Raben. Praktyczny słownik pojęć natury transportowej i spedycyjnej, interaktywne mapki ilustrujące charakter usług w poszczególnych krajach, wygodne formularze kontaktowe i aplikacyjne – wszystko to powoduje, że każdy Internauta zawsze znajdzie to, czego szuka.

Użyteczność serwisu przejawia się wielu aspektach. Baza danych pozwala administratorom witryny szybko i sprawnie edytować i uaktualniać wszelkiego rodzaju informacje prasowe. Natomiast, dzięki połączeniu strony z systemem śledzenia przesyłek on-line, szybką i pewną informację, a zatem wymierne korzyści, odniosą klienci Grupy Raben.

Funkcjonalny charakter serwisu oddaje również jego oprawa graficzna. Fotografie, mapki i kolory są stosowane w taki sposób, by nie przysłonić merytorycznej warstwy przekazu. Dodatkowo interesująca galeria zdjęć dobitnie ilustruje fakt, że pojazdy Grupy Raben sprawnie dostosowują się do każdych warunków drogowych. Nawet prezent dla Internautów w postaci wygaszacza ekranu, który zmienia swój wygląd w zależności od pory dnia, umacnia w przekonaniu, że zarówno w logistyce, jak i w Internecie elastyczność to podstawa.

http://www.raben-group.com

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry