Mocna strona Grupy Raben

Opublikowano: 1 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Grupa Raben, korporacja transportowa i logistyczna o europejskiej renomie, zmieniła stronę internetową. Wykonawcą serwisu raben-group.com jest Agencja Interaktywna eactive.

Grupa Raben to międzynarodowa firma transportowa, spedycyjna i logistyczna, posiadająca oddziały na terenie Belgii, Holandii, Ukrainy i Polski. Dzięki doświadczeniu eactive, udało się skupić 70 lat tradycji, 2200 środków transportu i 165 000 m2 powierzchni magazynowych w jedno uniwersalne źródło informacji.

To kolejna, po witrynie Fresh Logistics, strona internetowa firmy należącej do Grupy Raben, której autorem jest eactive. To dowód zaufania i satysfakcji z dotychczasowej współpracy. Zakres i specyfika działalności Grupy Raben stanowi wyzwanie i szansę pokazania pełni możliwości eactive.

Surfowanie po witrynie odbywa się pod znakiem elastyczności i wszechstronności. Od początku zwraca uwagę aż sześć wersji językowych serwisu, element niezbędny biorąc pod uwagę europejski zasięg działalności Grupy Raben. Praktyczny słownik pojęć natury transportowej i spedycyjnej, interaktywne mapki ilustrujące charakter usług w poszczególnych krajach, wygodne formularze kontaktowe i aplikacyjne – wszystko to powoduje, że każdy Internauta zawsze znajdzie to, czego szuka.

Użyteczność serwisu przejawia się wielu aspektach. Baza danych pozwala administratorom witryny szybko i sprawnie edytować i uaktualniać wszelkiego rodzaju informacje prasowe. Natomiast, dzięki połączeniu strony z systemem śledzenia przesyłek on-line, szybką i pewną informację, a zatem wymierne korzyści, odniosą klienci Grupy Raben.

Funkcjonalny charakter serwisu oddaje również jego oprawa graficzna. Fotografie, mapki i kolory są stosowane w taki sposób, by nie przysłonić merytorycznej warstwy przekazu. Dodatkowo interesująca galeria zdjęć dobitnie ilustruje fakt, że pojazdy Grupy Raben sprawnie dostosowują się do każdych warunków drogowych. Nawet prezent dla Internautów w postaci wygaszacza ekranu, który zmienia swój wygląd w zależności od pory dnia, umacnia w przekonaniu, że zarówno w logistyce, jak i w Internecie elastyczność to podstawa.

http://www.raben-group.com

Sylwester KozakMocna strona Grupy Raben

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.