Model sprzedaży subskrypcyjnej w Shoplo

Shoplo przedstawiło kolejne narzędzie dla sprzedawców, które pozwoli generować większą sprzedaż. Dzięki sprzedaży w modelu subskrypcji klienci będą mogli automatycznie zamawiać cyklicznie zamawiane produkty.

Klient składając nowe zamówienie będzie mogł wybrać z jaką częstotliwością powinno być składane automatyczne zamówienie. Nowa usługa jest dostępna dla wszystkich klientów wykorzystujących platformę Shoplo bez dodatkowych opłat.

cudmoid-press1

Ciągle dokładamy starań o to, aby nasi klienci sprzedawali więcej przy mniejszym nakładzie ich pracy. Dlatego oferujemy im, zupełnie za darmo, możliwość sprzedawania w modelu subskrypcji. Oczywiście nie jest to pierwszy dodatek na naszej platformie, który wspomaga generowanie większej sprzedaży. Przez ostatni miesiąc wdrożyliśmy również aplikacje do kampanii up­sellingowych. Oprócz tego, każdy sprzedający może dodać integrację Instock Reminder, która automatycznie zawiadamia klientów o tym, że dany towar powrócił na stan magazynowy –­ powiedział Patryk Pawlikowski, CEO Shoplo.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry