MojaGeneracja.pl – jest co oglądać

Ponad 1,2 miliona zdjęć wgrali już na swoje strony użytkownicy popularnego serwisu społecznościowego MojaGeneracja.pl
Rekordzistą jest użytkownik, który umieścił w swojej galerii blisko 7 tysięcy zdjęć. Wśród osób korzystających z serwisu są i takie, które wgrały po kilka tysięcy fotek, również jeden z najbardziej znanych blogerów MojejGeneracji – były Prezydent RP Lech Wałęsa – opublikował już ponad tysiąc zdjęć. W galerii Prezydenta znajdziemy zdjęcia zarówno prywatne, jak i salonowe, a także relacje z podróży po całym świecie i foto-relacje z ostatniej wizyty w USA (blog: www.mojageneracja.pl/1980).

Wgrywanie zdjęć możliwe jest dzięki Mojej Galerii, funkcjonalności serwisu dostępnej dla każdego użytkownika. Zbiory zdjęć w serwisie MojaGeneracja.pl powoli stają się barwnym, wielotematycznym wirtualnym albumem, który zastępuje tradycyjne albumy książkowe ustawiane na półkach. Jedną z niewątpliwych zalet wirtualnego albumu jest możliwość pokazania zdjęć wielu milionom osób naraz, poznania ich opinii. Kolejna zaleta to oszczędność – publikowanie zdjęć jest bezpłatne, podobnie ich wykonywanie za pomocą aparatu cyfrowego, posiadanego przez większość internautów.

Wgrywanie zdjęć do serwisu MojaGeneracja.pl jest bardzo szybkie i proste – wystarczy wybrać pliki zapisane na dysku i zaakceptować wgrywanie. Zdjęcia są automatycznie dopasowywane i publikowane, ponadto użytkownik może stworzyć własny tzw. afiszer – czyli skomponować wirtualny plakat z najlepszymi zdjęciami, utworzyć różne albumy tematyczne i opisać je według własnego uznania.

Każde zdjęcie może być komentowane przez innych internautów, a także publikowane we wpisach do bloga. Cyklicznie również na głównej, startowej stronie serwisu MojaGeneracja.pl publikowane są wybrane galerie użytkowników.

www.mojageneracja.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry