MojaGeneracja.pl otwiera Galerię

Zapowiadana na wrzesień nowa funkcjonalność Mojej Generacji stała się faktem. Od dziś użytkownicy serwisu społecznościowego MojaGeneracja.pl mogą m.in. zamieszczać, wysyłać i komentować zdjęcia w specjalnej Mojej Galerii.
Moja Galeria jest wyeksponowana na każdym blogu użytkownika serwisu MojaGeneracja.pl i jest jego integralną częścią. Internauta może kilkoma kliknięciami w łatwy i szybki sposób opublikować swoje zdjęcia (maksymalna wielkość jednego zdjęcia nie może przekraczać 6MB, zdjęcia są automatycznie dopasowywane i nie wymagają obróbki, dzięki czemu tworzenie galerii jest dziecinnie proste). Wgrywanie odbywa się za pośrednictwem prywatnej zakładki lub w trakcie edytowania bloga bezpośrednio do albumów tematycznych.

Moja Galeria została tak zaprojektowana, by użytkownik sam decydował o swej publiczności. Zdjęcia może oglądać zarówno sam, jak i w towarzystwie tylko wybranych przyjaciół. Jeśli jednak użytkownik nie boi się krytyki i chce poznać opinie innych, album może udostępnić wszystkim Internautom.

W każdej chwili użytkownik może skasować zdjęcie.– Możliwości, jakie daje Moja Galeria jest wiele. Nie tylko uatrakcyjnia komunikację w społeczności, ale też wzbogaca pozostałe funkcjonalności, dostępne w serwisie MojaGeneracja.pl – mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu S.A.

www.mojageneracja.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top