MojaGeneracja.pl rok temu a dziś

MojaGeneracja.pl – jeden z popularniejszych polskich serwisów społecznościowych – obchodzi 1. rocznicę powstania. Rok temu, 15 lutego internauci otrzymali od Gadu-Gadu zupełnie nowy serwis społecznościowy. Zastąpił on też dotychczasowy katalog WWW użytkowników Generacja Gadu-Gadu. Z okazji urodzin, producent serwisu przygotował dla użytkowników niespodzianki.
Dzisiaj MojaGeneracja.pl to rozbudowany serwis społecznościowy wykonany w oparciu o nowoczesną technologię Web 2.0, która pozwala na szybkie i łatwe rozwijanie portalu. Użytkownicy mają do wyboru wiele nowych funkcjonalności, które są systematycznie dodawane do serwisu.

MojaGeneracja.pl zrzesza obecnie już ponad 5 mln użytkowników, posiada 1 594 663 wpisów i można w niej rozmawiać w  69 457 grupach tematycznych. W galeriach znajduje się blisko 100 tysięcy zdjęć i z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej.

Przez okres jednego roku serwis wzbogacił się o nowe możliwości, a dzięki temu użytkownicy mogą korzystać m.in. z takich opcji, jak: Gry, EduNacja.pl,  Muzango.pl, Wydarzenia, Grupy, Ludzie, wiadomości głosowe, galerie, grupy tematyczne i wiele innych.

Jedną z najbardziej popularnych funkcjonalności w MojejGeneracji.pl są Blogi, czyli system umożliwiający prowadzenie pamiętnika on-line. W konkursie organizowanym w lutym br. przez portal Wiadomości24.pl w kategorii Blog Junior 2007 Roku blogerzy MojejGeneracji.pl zajęli czołowe 1., 2. i 4. miejsce.

Ciekawostką, niespotykaną w innych serwisach tego typu, jest możliwość pisania i publikowania wpisów na bloga w MojejGeneracji poprzez wysyłanie wiadomości tekstowych na numer GG:400 – to szczególnie przydatna funkcja, gdy na przykład chcemy, mając zainstalowane Mobilne Gadu w telefonie komórkowym, zostawić jakiś wpis na swoim blogu i podzielić się swoimi spostrzeżeniami – będąc na koncercie, meczu, z dala od komputera lub gdy nie chcemy otwierać strony WWW, a mamy włączony komunikator Gadu-Gadu.

Swoje blogi i profile w MojaGeneracja.pl posiadają również znane gwiazdy świata rozrywki i polityki.

Jurek (www.mojageneracja.pl/2080)- domyślny przyjaciel każdego użytkownika serwisu MojaGeneracja.pl – mówi: „Przez miniony rok działo się bardzo wiele. Wprowadzono dużo nowości, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez społeczność. Zaczynaliśmy od kilkuset użytkowników, a w tej chwili jest nas już kilka milionów. Rozmawiamy w setkach grup, tworzymy własne listy znajomych online. Kolejnych nowości z pewnością nie zabraknie…” i dodaje:

„Codziennie rozmawiam z wieloma użytkownikami serwisu, mój blog jest czytany przez setki osób i po roku widzę, że społeczność Mojej Generacji jest niezwykle wyrazista, użytkownicy dzielą się swoimi smutkami i radościami, oceniają się wzajemnie, poznają nowych znajomych, bardzo często widoczne są emocje. Cieszę się, że mogę też pomagać w trudnych sytuacjach, nie zawsze związanych bezpośrednio ze społecznością MojejGeneracji.pl”

Do serwisu MojaGeneracja.pl można dołączyć w prosty sposób – wystarczy posiadać numer komunikatora Gadu-Gadu (GG) i następnie zalogować się do serwisu (bezpośrednio w komunikatorze lub poprzez stronę www).

Serwis jest stale rozbudowywany i ulepszany. Ostatnio zostały wprowadzone tzw. opinie głosowe, dzięki którym użytkownicy mogą zostawiać komentarze dźwiękowe na stronach swoich znajomych (wzorem komentarzy tekstowych). Swoje opinie głosowe na profilach innych użytkowników nagrały już gwiazdy – Kasia Cerekwicka, Monika Brodka  i Tomek Makowiecki.

www.mojageneracja.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry