MOJE MEDIA w promocji

Serwis MOJE MEDIA umożliwia stacjom radiowym dotarcie do internautów, bez inwestycji w kupno sprzętu komputerowego niezbędnego do emisji sygnału radiowego w sieci. Rozgłośnie mogą teraz skorzystać z oferty dzierżawy urządzeń, w ramach promocji trwającej do 31 maja br.

MOJE MEDIA to innowacyjne przedsięwzięcie, umożliwiające rozgłośniom pozyskanie atrakcyjnej grupy odbiorców, jakimi są użytkownicy Internetu oraz zdobycie wizerunku nowoczesnego medium.

– Dzięki promocji chcemy ułatwić zaistnienie w serwisie MOJE MEDIA tym stacjom, które są zainteresowane pojawieniem się w sieci, lecz mają problem z kupnem niezbędnego sprzętu komputerowego – wyjaśnia Sylwia Rura – Pachota, koordynator projektu.

Współpracujące rozgłośnie mogą wydzierżawić zestaw, obejmujący komputer z procesorem Celeron o prędkości 2.5GHz, pamięci 512MB i twardym dysku o pojemności 80GB wraz z kartą dźwiękową, myszą i klawiaturą. Kupno zestawu to wydatek rzędu 1 400 zł netto, zaś koszt miesięcznej dzierżawy – 116,67 zł netto. Z oferty mogą skorzystać stacje, których zgłoszenie dotrze do MOICH MEDIÓW do 31 maja br.

MOJE MEDIA mają umożliwiać internautom odbiór w jednym serwisie sygnału wielu rozgłośni i stacji telewizyjnych. Funkcjonalność systemu pozwala również na odbiór strumienia audio lub wideo z poziomu strony WWW określonej stacji. Obecnie internauta może odbierać strumienie radiowe o prędkości 16 lub 32 Kbps. W przyszłości, z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, mają zostać wprowadzone prędkości 64 i 128 Kbps.

http://www.mojemedia.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry