MojeRachunki.pl od BillBird

Na www.mojerachunki.pl, BillBird S.A. uruchomił biznesową platformę do zarządzania procesem fakturowania i regulowania należności.

Serwis MojeRachunki.pl i system transakcyjny VIA – Moje Rachunki online pozwala zarządzać fakturami elektronicznymi przez Internet.

Prostota, bezpieczeństwo i funkcjonalność to nasze motto – mówi Marcin Wysocki, wiceprezes BillBird S.A.Elektroniczne fakturowanie za pośrednictwem systemu to źródło znacznych oszczędności. Przy 500 fakturach wystawianych w miesiącu wystawca korzystający z e-faktury BillBird S.A. może zaoszczędzić rocznie nawet 15 tys. zł. Gdy miesięczna liczba wystawianych e-faktur wzrośnie do 15 tys., po roku na firmowym koncie zostanie oszczędność rzędu 495 tys. zł – dodaje Marcin Wysocki.
MojeRachunki.pl od BillBird 1
Dokumenty wystawione za pomocą systemu są zabezpieczone znacznikiem czasu i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, są też archiwizowane w systemie na wymagany ustawowo okres. Faktury przekazywane przez system dotrą na miejsce natychmiast po wystawieniu.

Docelowo system transakcyjny ma być dostępny również dla klientów indywidualnych, dokonujących płatności przez Internet.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry