Mokate zwiększa ilość licencji systemu Impuls BPSC

Opublikowano: 26 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka Mokate dokupiła 8 kolejnych licencji pakietu Impuls BPSC. Poszerzono zakres aplikacji finansowo – księgowej i Systemu Wspomagania Decyzji.

System autorstwa firmy BPSC funkcjonuje w fabrykach Mokate od dwóch lat. Kompleksowo wspomaga działalność przedsiębiorstwa w obszarze finansów, księgowości i kosztów, zarządzania personelem, produkcji i dystrybucji. Mokate korzysta obecnie z 51 licencji systemu.

W związku z zakupem przez Mokate firmy Consumer i uruchomieniem w fabryce w Ustroniu nowej linii produkcji herbaty BPSC skonfigurowało parametry aplikacji wspomagającej zarządzanie produkcją. Rozpoczęły się także prace nad definicją zestawień kontrolingowych w Systemie Wspomagania Decyzji.

http://www.bpsc.com.pl

Sylwester KozakMokate zwiększa ilość licencji systemu Impuls BPSC

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.