Momail uruchamia Mobilnego Listonosza

Przed wakacjami Momail uruchomił wsparcie dla najpopularniejszych serwisów poczty elektronicznej, w tym Hotmail, Gmail, Yahoo! Mail oraz innych dostawców usług internetowych (ISP). Serwisy pocztowe mogą teraz wykorzystać Momaila w charakterze “Mobilnego Listonosza”. Momail jest bardzo prosty do uruchomienia, a wszystkie maile są automatycznie optymalizowane pod kątem telefonu komórkowego użytkownika. Odtąd wyjazd nie stanowi już przeszkody utrudniającej komunikację.
Jedyne, co użytkownik musi zrobić, to wybrać konta, z których emaile będą automatycznie przekierowywane na komórkę. Zanim taki email trafi do telefonu, zostanie sprawdzony, czy nie zawiera wirusów albo spamu; zostanie też automatycznie zoptymalizowany pod kątem konkretnego modelu aparatu. Dzięki funkcji „Dynamicznego Nadawcy” we wszystkich odpowiedziach zostanie automatycznie wstawiony właściwy adres nadawcy – zgodny z adresem, na który został wysłany oryginalny list. Wszystkie maile z różnych skrzynek pocztowych trafią do wspólnej „Superskrzynki” Momaila w telefonie komórkowym. Dzięki temu można zareagować w telefonie nieograniczoną liczbę kont pocztowych.

“Mobilny Listonosz jest efektem naszego zaangażowania na rzecz ułatwiania życia użytkownikom mobilnym” – powiedział Roger Grönberg, prezes Momail. “Momail jest jedyną pocztą elektroniczną tak łatwą w użytkowaniu – bo to na nas spada cała czarna robota”.

Dlaczego Momailować tego lata?
•    Łatwość użytkowania – Momaila można bardzo łatwo uruchomić, bez potrzeby instalowania na telefonie czy ściągania jakiegokolwiek oprogramowania. Wszystkie ustawienia poczty i transmisji danych są automatycznie konfigurowane przez Momaila.
•    Szybkość i sprawność – opatentowana przez Momaila technologia MMOPE (Mobile Message Optimization & Protection Engine – Mechanizm Optymalizacji i Ochrony Mobilnych Wiadomości) optymalizuje wszystkie maile wraz z załącznikami pod kątem konkretnego modelu telefonu. Dzięki temu ilość danych przesyłanych na telefon zmniejsza się nawet o 99,9%.
•    Zero tolerancji dla spamu – usługa obejmuje wykorzystanie czołowego rozwiązania ochrony antywirusowej i antyspamowej (IronPort).
•    Współpraca z telefonami – Momail jest liderem pod względem liczby współpracujących urządzeń. Dziś z Momaila mogą korzystać użytkownicy ponad tysiąca modeli telefonów.
•    Nigdy nie przegap maila – Dzięki Momailowi wszystkie maile są udostępniane w jednej skrzynce pocztowej telefonu. Dzięki temu użytkownicy mają pełną kontrolę i mogą łatwo zarządzać swoimi kontami pocztowymi.
•    Premia – W pakiecie jest możliwość dostępu do poczty przez Internet za pośrednictwem zaawansowanego pakietu WebMail…i jeszcze wiele więcej!

Momail jest bezpłatny i działa na wszystkich telefonach wyposażonych w klienta poczty elektronicznej. Usługa jest dostępna w Polsce, Wielkiej Brytanii, państwach nordyckich, Austrii, Niemczech i Włoszech. W tym roku usługi Momail zostaną uruchomione w państwach Beneluksu oraz kolejnych krajach.

Przychodzące maile są automatycznie dostosowywane do modelu telefonu użytkownika i są optymalizowane w celu zmniejszenia ilości przesyłanych danych. Zdjęcia i pliki graficzne są kompresowane i skalowane do rozmiaru wyświetlacza. Pliki typu doc i pdf są zamieniane na tekst, który nie tylko zajmuje znacznie mniej miejsca, ale też może być wyświetlony na ekranie każdego telefonu. Na przykład email ze zdjęciem o wielkości 1 MB podczas przesyłania na telefon zajmuje zaledwie ok. 20 kB. Dzięki temu odbieranie poczty odbywa się błyskawicznie, a koszt transmisji danych jest minimalny.

www.momail.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top