Money.pl pierwszym pośrednikiem on-line SKANDII i SKOKU im. F. Stefczyka

Za pośrednictwem Money.pl można już inwestować oszczędności w długoterminowe narzędzia, które oferuje SKANDIA TUnŻ oraz skorzystać z lokat i pożyczek SKOK im. F. Stefczyka.

Na uwagę zasługuje fakt, że Money.pl jest pierwszym pośrednikiem w polskim internecie, który sprzedaje produkty i usługi finansowe obydwu instytucji finansowych.

SKANDIA zdecydowała się na prezentację wszystkich swoich produktów w Money.pl, także najnowszego – zagranicznych portfeli modelowych. Użytkownik zainteresowany ofertą ma możliwość skontaktowania się on-line z doradcą, który przejmie obsługę sprzedażową klienta.

– Produkty SKANDII są wprost idealne dla tych, którzy w optymalny sposób chcą zarządzać swoimi nadwyżkami finansowymi i na nich budować lub też wzmacniać własną niezależność finansową w dalszej przyszłości – mówi Anna Patrycy, rzecznik prasowy SKANDII. – Podejmując współpracę z Money.pl mamy nadzieję na dotarcie do wykształconego i świadomego swoich potrzeb klienta. Profil użytkownika portalu zdaje się o tym świadczyć.

SKOK im. F. Stefczyka zdecydował się zaprezentować lokaty i pożyczki. Na uwagę zasługuje atrakcyjne oprocentowanie: lokat do 7,3% oraz pożyczki udzielanej 24 godziny od momentu złożenia wniosku- zaledwie 11% w skali roku. -Bardzo cieszymy się ze współpracy z czołowym polskim portalem finansowym i biznesowym – nie ukrywa radości Anna Bałżewska ze SKOK im. F. Stefczyka. – Wiążemy z nią duże nadzieje. Nasze produkty są atrakcyjne finansowo, liczymy więc na szybkie przełożenie się współpracy na konkretne wyniki sprzedażowe.

– To, co obserwuję w tej chwili, to już nie jest progres, to prawdziwy boom – mówi Jerzy Warchałowski, dyrektor ds. sprzedaży on-line w Money.pl. – Co ciekawe, zaczęły się sprzedawać produkty, które w zeszłym roku były mniej popularne, np. leasing czy windykacja. Dla coraz większej liczby ludzi, Internet staje się podstawowym narzędziem przy podejmowaniu decyzji związanych z ich finansami. Instytucje finansowe, które tego nie widzą, po prostu zostaną w tyle.

http://www.money.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top