Money.pl pierwszym pośrednikiem on-line SKANDII i SKOKU im. F. Stefczyka

Opublikowano: 16 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Za pośrednictwem Money.pl można już inwestować oszczędności w długoterminowe narzędzia, które oferuje SKANDIA TUnŻ oraz skorzystać z lokat i pożyczek SKOK im. F. Stefczyka.

Na uwagę zasługuje fakt, że Money.pl jest pierwszym pośrednikiem w polskim internecie, który sprzedaje produkty i usługi finansowe obydwu instytucji finansowych.

SKANDIA zdecydowała się na prezentację wszystkich swoich produktów w Money.pl, także najnowszego – zagranicznych portfeli modelowych. Użytkownik zainteresowany ofertą ma możliwość skontaktowania się on-line z doradcą, który przejmie obsługę sprzedażową klienta.

– Produkty SKANDII są wprost idealne dla tych, którzy w optymalny sposób chcą zarządzać swoimi nadwyżkami finansowymi i na nich budować lub też wzmacniać własną niezależność finansową w dalszej przyszłości – mówi Anna Patrycy, rzecznik prasowy SKANDII. – Podejmując współpracę z Money.pl mamy nadzieję na dotarcie do wykształconego i świadomego swoich potrzeb klienta. Profil użytkownika portalu zdaje się o tym świadczyć.

SKOK im. F. Stefczyka zdecydował się zaprezentować lokaty i pożyczki. Na uwagę zasługuje atrakcyjne oprocentowanie: lokat do 7,3% oraz pożyczki udzielanej 24 godziny od momentu złożenia wniosku- zaledwie 11% w skali roku. -Bardzo cieszymy się ze współpracy z czołowym polskim portalem finansowym i biznesowym – nie ukrywa radości Anna Bałżewska ze SKOK im. F. Stefczyka. – Wiążemy z nią duże nadzieje. Nasze produkty są atrakcyjne finansowo, liczymy więc na szybkie przełożenie się współpracy na konkretne wyniki sprzedażowe.

– To, co obserwuję w tej chwili, to już nie jest progres, to prawdziwy boom – mówi Jerzy Warchałowski, dyrektor ds. sprzedaży on-line w Money.pl. – Co ciekawe, zaczęły się sprzedawać produkty, które w zeszłym roku były mniej popularne, np. leasing czy windykacja. Dla coraz większej liczby ludzi, Internet staje się podstawowym narzędziem przy podejmowaniu decyzji związanych z ich finansami. Instytucje finansowe, które tego nie widzą, po prostu zostaną w tyle.

http://www.money.pl

Sylwester KozakMoney.pl pierwszym pośrednikiem on-line SKANDII i SKOKU im. F. Stefczyka

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.