Monster ma już milion użytkowników

Jak podaje monsterpolska.pl w marcu liczba unikalnych użytkowników tego międzynarodowego serwisu przekroczyła milion, osiągając pułap 1 001 387 odwiedzających oraz 1 407 145 wizyt na stronie miesięcznie. W kolejnych kwartałach 2010 firma planuje znaczne przekroczenie tego wyniku i zbliżenie się do 2 mln użytkowników.

Spółka realizuje strategię, która zakłada budowanie pozycji na rynku rekrutacji internetowej w Polsce. Działania zaplanowane na 2010 r. koncentrują się przede wszystkim na zwiększaniu puli ofert dla osób poszukujących pracy i wspieraniu ich w planowaniu własnej ścieżki kariery, rozwoju zawodowego oraz poszukiwaniu pracy. Już niedługo poprzez portal dostępne będą szkolenia, coaching,  doradztwo zawodowe, dodatkowe konkursy i projekty rekrutacyjne. Część działań, mających na celu dostarczenie użytkownikom narzędzi i wiedzy do skutecznego kierowania własną karierą zawodową, będzie realizowanych również w mediach społecznościowych.

„Cieszymy się, że udało nam się pozyskać milion unikalnych użytkowników już w pierwszym kwartale tego roku”– powiedział Jaroslav Macnar, Marketing Director Eastern Europe.  – “Od kilku miesięcy obserwujemy, że sytuacja na rynku pracy się stabilizuje, a pracodawcy znacznie zwiększyli rekrutację. Oznacza to, że w najbliższym czasie pojawią się nowe atrakcyjne możliwości dla osób poszukujących pracy. Jestem pewien, że dalsza konsekwentna realizacja strategii zapewni nam osiągnięcie wszystkich ambitnych celów, w tym zbliżenie się pod koniec 2010 do pułapu 2 mln użytkowników” – dodał.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry