Moonvalley.pl czyli wszystko na zamówienie

Właśnie rozpoczął działalność nowy projekt Krzysztofa Matuszewskiego, twórcy agencji Creative PR. Moonvalley.pl ma pomagać spełniać marzenia.
Koncepcja Moonvalley była dopracowywana już od dłuższego czasu, jednak dopiero od początku listopada Moonvalley rozpoczęło funkcjonowanie w internecie. Działalność Moonvalley jest podsumowaniem wszystkich dotychczasowych doświadczeń Krzysztofa Maruszewskiego w doradztwie dla firm i osób publicznych w zakresie public relations. „Moja koncepcja biznesu sformułowana jest w ten sposób, że regularnie rozpoczynamy nowe projekty i po okresie inkubacji, kiedy działają pod egidą głównej firmy Creative PR, są wydzielane i zaczynają funkcjonować jako niezależne podmioty.”

Czym zajmuje się Moonvalley? Zajmuje się tym, co jest jedyne w swoim rodzaju i sprawia przyjemność klientom. Moonvalley pomaga spełniać marzenia. Pomaga zorganizować wszystko, na co maja ochotę nasi klienci. Poczynając od romantycznego weekendu, kąpieli w mleku i innych atrakcji dla ukochanej w jednym z wielkopolskich pałacyków a kończąc na wyszukanych podróżach po wszystkich zakątkach świata. Może spełnić także inne życzenia, nie związane z podróżami.

Moonvalley będzie przede wszystkim budować swoje publicity poprzez prezentowanie pomysłów na niespodzianki i personal event. Ten nowy typ wydarzenia przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla niewielkich grup osób i ma na celu tylko i wyłącznie sprawianie przyjemności! Raz na dwa tygodnie Moonvalley będzie prezentować swój pomysł dziennikarzom i członkom Moonvalley Club w specjalnym newsletterze.

Moonvalley Club to propozycja dla stałych Klientów. W ofercie znajdują się cztery karty, z czego trzy to karty przeznaczone dla Klientów niebiznesowych (Sliver Card, Gold Card, Platinum Card) a jedna karta to oferta tylko dla firm (Business Card). Każda z kart zawiera określoną ilość godzin pracy konsultantów Creative PR. Ponadto właściciele Gold Card mają dostęp do osobistego konsultanta przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy.

Moonvalley rozpoczyna równocześnie ze swoją premierą kampanię społeczną na rzecz powrotu do masowej komunikacji z innymi za pośrednictwem tradycyjnych listów. Chce przypomnieć, że w listach jest poezja, magia i coś czego nie uda się zamknąć w email’u lub sms’ie. Właśnie dla takiej poezji zawartej w słowach warto żyć. Jak mówi Krzysztof Maruszewski: „Wszelkie akcje mające na celu zachęcanie ludzi do większej wrażliwości w codziennym życiu mają sens, bo zbliżają nas do drugiego człowieka. Taka w samym sednie jest też misja Moonvalley. Nie każda niespodzianka czy prezent przez nas przygotowywany musi kosztować fortunę. Liczy się świetny pomysł, a tych nam nie brakuje.” W dalszym etapie akcji przewidziane jest przygotowanie specjalnych skryptów dla nauczycieli do przeprowadzania lekcji na temat sztuki  epistolografii.

www.moonvalley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry