MS Windows 2003 Server dla użytkowników ASP.PL

Opublikowano: 16 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

14 maja 2003, w dniu premiery polskiej wersji systemu operacyjnego Microsoft Windows 2003 Server, Wortal ASP.PL udostępnił dla swoich użytkowników ewaluacyjną wersję – Microsoft Windows 2003 Server Enterprise Edition.

Prezentacja dostępna jest po zalogowaniu się do Wortalu ASP.PL. Użytkownik może przetestować serwer dzięki wykorzystaniu usług terminalowych, będących integralną częścią systemu. Sesje uruchomić można z wykorzystaniem klienta web. Plug-in instaluje się automatycznie w przeglądarce Internet Explorer.

„Godna podkreślenia jest poprawa funkcjonalności terminala. Wynika ona między innymi z możliwości używania 16-bitowego koloru i zwiększenia efektywności nowego protokołu RDP.” stwierdził Maciej Stelmach, ASP.PL Business Development Manager.

„Ze względu na fakt, że chcieliśmy pokazać użytkownikom jak najszerszą funkcjonalność systemu, nie zostały zastosowane dodatkowe zabezpieczenia. Liczymy się z faktem, że niektórzy fascynaci będą chcieli zniszczyć usługę. Jesteśmy na to przygotowani. W razie potrzeby możemy przywrócić system do stanu wyjściowego w krótkim czasie dzięki technologii Tandberg Data” dodał Maciej Stelmach.

http://www.asp.pl

Sylwester KozakMS Windows 2003 Server dla użytkowników ASP.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.