MSP.Money.pl w ofercie BizOn media

MSP.Money.pl – jedna z sekcji portalu Money.pl, dołączyła do portfolio domu sprzedaży mediów BizOn media. MSP.Money.pl jest 33. serwisem współpracującym z BizOn media.
Witryna MSP.Money.pl wzmocniła pakiet MSP oferowany przez BizOn media. Stworzono go z myślą o reklamodawcach pragnących dotrzeć do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz właścicieli przedsiębiorstw zatrudniających pracowników. W pakiecie znajdują się w nim już m. in. strony GazetaPrawna.pl, Podatki.pl, Parkiet.com czy firmowana przez Bankier.pl – Twoja-firma.pl.

MSP.Money.pl oferuje zróżnicowane formy reklamy. Ze standardowych form płaskich prócz banerów i buttonów, na stronie dostępny jest także Premium Rectangle oraz „prestiżowy” i coraz bardziej popularny screening, a więc połączenie billboarda z tapetą. Poza tym MSP.money.pl umożliwia również emisję form layerowych i pełnoekranowych spotów reklamowych.

Sekcję MSP.Money.pl, dedykowaną małej i średniej przedsiębiorczości, odwiedza co czwarty użytkownik Money.pl. Prezentuje ona aktualne doniesienia gospodarcze, wiadomości na temat rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz oferty współpracy firm polskich i zagranicznych. MSP.Money.pl udostępnia także bezpłatne narzędzia przydatne dla przedsiębiorców.

www.bizonmedia.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry