MuliBank: kredyt on-line w 15 minut

Po zalogowaniu do systemu transakcyjnego aktywni klienci MuliBanku poznają kwotę, jaką bank może im pożyczyć, nawet w ciągu 15 minut.

MultiBank wprowadził nowy proces obsługi aktywnych klientów. Na podstawie dotychczasowej historii współpracy zaoferuje im limit kredytowy w postaci: karty kredytowej, kredytu gotówkowego lub kredytu odnawialnego. Proponowana przez bank kwota widoczna jest po zalogowaniu do systemu transakcyjnego, pod nazwą „Oferta dla Ciebie”. Wysokość limitu aktualizowana jest na bieżąco, na podstawie aktywności klienta.

W optymalnych warunkach, aby skorzystać z oferty wystarczy 15 minut. Tak szybko limit może dostać osoba posiadająca podpisaną Umowę Ramową i wnioskująca o kredyt gotówkowy w dni robocze.

– „Oferta dla Ciebie” realizuje strategię cross sellingu MultiBanku. To także forma docenienia lojalności naszych dotychczasowych klientów. Dzięki indywidualnemu limitowi zyskają oni szybki i prosty dostęp do pieniędzy. Cała procedura kredytowa może przebiegać on-line. Aby pożyczyć pieniądze klient nie musi nawet wychodzić z domu.
– mówi Grażyna Zawisza, Wicedyrektor Departamentu ds. Klientów Indywidualnych i Kart Płatniczych MultiBanku.

MuliBank: kredyt on-line w 15 minut 1

Aby skorzystać z oferty klient powinien wypełnić wniosek kredytowy na uproszczonym formularzu on-line. Decyzja zostanie podjęta przez bank w ciągu kilku minut. Jeśli klient podpisał wcześniej Umowę Ramową proces kredytowy finalizuje jednym kliknięciem w serwisie transakcyjnym. A pieniądze w ramach kredytu gotówkowego przelewane są na jego konto w ciągu kilku minut. W pozostałych przypadkach, w celu podpisania umowy bank zaproponuje wizytę w Centrum Usług Finansowych lub prześle dokumenty za pośrednictwem kuriera.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry