MultiBank for iPhone – bankowość elektroniczna dla klientów MultiBanku

Opublikowano: 5 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Zgadzamy się, że bankowość elektroniczna na telefonie powinna działać inaczej niż przez zwykłą przeglądarkę. Powinniśmy widzieć mniej informacji i łatwo poruszać się po aplikacji, przy tym powinny zostać zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jak radzi sobie nowa aplikacja Multibanku?

MultiBank for iPhone to aplikacja przeznaczona dla klientów MultiBanku. Podstawowe możliwości to podgląd salda i historia rachunków, do tego autorzy zadbali abyśmy mogli wykonywać przelewy do odbiorców zdefiniowanych. Mamy również możliwość definiowania jakie informacje mają być widoczne po zalogowaniu. Do korzystania z aplikacji nie trzeba aktywować żadnej dodatkowej usługi w banku.

Aplikacja jest darmowa do pobrania w App Store w wersji dla iPhone jak i iPad, autorem jest Mobiltek SA, twórca aplikacji finansowych dla mBanku, Skandii i Getinu

Sylwester KozakMultiBank for iPhone – bankowość elektroniczna dla klientów MultiBanku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.