Multifund.pl – fundusze bez opłat manipulacyjnych

Działająca od marca niezależna Platforma Inwestycyjna Multifund.pl oferująca polskie i zagraniczne fundusze inwestycyjne ma już kilkuset aktywnych klientów. Multifund.pl oferuje obecnie bez opłat manipulacyjnych produkty siedmiu towarzystw funduszy inwestycyjnych. W ostatnich dniach w oferta platformy poszerzyła się o fundusze HSBC Investments.
Z internetowej oferty Multifund.pl korzysta już aktywnie kilkuset klientów, którzy podpisali dostarczone przez kurierów umowy. Wszystkie fundusze oferowane poprzez Multifund.pl dostępne są bez opłat manipulacyjnych.

– Kilkaset umów podpisanych z klientami Multifund.pl można uznać za niezły początek, biorąc pod uwagę obecną sytuację rynkową. Tym bardziej, że z uwagi na trwający okres gorszej koniunktury, związany z częściowym odwrotem klientów od funduszy w kierunku innych produktów inwestycyjnych, zdecydowanie ograniczyliśmy nasze działania marketingowe – mówi Arkadiusz Salamon, wiceprezes NETFIELD SA, właściciela Platformy Inwestycyjnej Multifund.pl. – Mimo szumnych zapowiedzi przedstawicieli freefund.pl, nasi naśladowcy nadal nie rozpoczęli działalności operacyjnej. Zamiast inwestować w działania PR, my po prostu robimy swoje – rozwijamy sieć sprzedaży zarówno w internecie jak i poprzez przedstwicieli w całym kraju.

Oferta Multifund.pl regularnie poszerzana jest o produkty kolejnych TFI. W ostatnich dniach klienci platformy otrzymali możliwość inwestowania bez prowizji w fundusze HSBC Global Investment Funds. Mająca centralę w Londynie Grupa HSBC jest jedną z największych instytucji finansowych na świecie i jedną z sześciu największych na świecie grup kapitałowych zajmujących się zarządzaniem aktywami. W ofercie Multifund.pl znalazło się kilkadziesiąt subfunduszy wchodzących w skład funduszu parasolowego Global Investment Funds.

– Dzięki wprowadzeniu do oferty Multifund.pl funduszy HSBC Global Investment Funds, nasi klienci uzyskali dostęp do produktów pozwalających na lokowanie na tak ciekawych rynkach, jak Tajlandia, Hong Kong, Japonia, Korea, Indie, Chiny czy Brazylia. Mając do dyspozycji fundusze z oferty HSBC, mogą budować swoje portfele w oparciu o kilkadziesiąt nowych składników. Chciałbym podkreślić kompetencje HSBC na tzw. emerging markets, a szczególnie na rynkach azjatyckich – kontynent ten zyskuje i będzie zyskiwał na znaczeniu. Dzięki Multifund.pl nasi klienci mogą teraz bez żadnych opłat manipulacyjnych lokować na wybranych przez siebie rynkach – podkreśla Marcin Pijaczyński, redaktor naczelny Multifund.pl.

Za pośrednictwem Multifund.pl można już kupować i sprzedawać jednostki uczestnictwa funduszy z siedmiu instytucji: DWS TFI, HSBC Global Investment Funds, Millenium TFI, Skarbiec TFI, Superfund TFI, World Investment Opportunities Funds, Union Investments TFI. Wszystkie fundusze nabywane za pośrednictwem platformy inwestycyjnej Multifund.pl dostępne są bez opłat manipulacyjnych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry