Multimedialne kartki świąteczne dla firm

Portal eGospodarka.pl uruchomił serwis udostępniający spersonalizowane, elektroniczne kartki świąteczne, przeznaczone do zamieszczenia na firmowej witrynie internetowej lub do wysłania za pomocą poczty elektronicznej.

Serwis pozwala na wybór spośród przykładowych, gotowych wzorów multimedialnych kartek wykonanych w technologii flash. Zamawiający może dodatkowo personalizować kartki, dodając logo firmy czy zmieniając kolorystykę na charakterystyczną dla swojej firmy, może też zamówić indywidualny projekt. Po wykonaniu kartki można ją wykorzystać zarówno do umieszczenia na stronie WWW jak i do wysłania pocztą elektroniczną, na co pozwala zintegrowane narzędzie do wysyłki masowej – mailingu. Kartka w wersji zamieszczonej na firmowej witrynie internetowej może być także rozsyłana przez wszystkie osoby odwiedzające taką witrynę.

Serwis pozwala również na monitorowanie skuteczności wysyłki – statystyki, dotyczące wejść na stronę oraz przeczytanych e-maili, pozwalają określić który z odbiorców obejrzał adresowaną do niego kartkę.

– Wysyłanie kartek świątecznych to istotny element wizerunku wielu firm. Służą one nie tylko przypomnieniu o sobie klientom czy partnerom, ale też są wyrazem szacunku i sympatii. Pozwalają wprowadzić w atmosferę czysto biznesowych kontaktów tak bardzo wszystkim potrzebny element ciepła – mówi Beata Szkodzin, wydawca serwisu eGospodarka.pl

http://www.egospodarka.pl/6761,Zrob-wlasne-kartki-swiateczne,1,12,1.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry