Multimedialne symbole

Opublikowano: 24 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dział agencji interaktywnej Super Media wykonał dla Ministerstwa Obrony Narodowej prezentację multimedialną zatytułowaną „Polskie Symbole Narodowe i Wojskowe”. Jest to już trzecia wspólna produkcja multimedialna Super Media i MON.

Prezentacja ma charakter edukacyjno-dydaktyczny, a jej treść można podzielić na 2 główne obszary tematyczne:
symbole narodowe z uwzględnieniem polskich barw, hymnu państwowego oraz wizerunku orła białego;
symbole wojskowe – zagadnienia związane ze sztandarem oraz przysięgą wojskową, a także część poświęcona Grobowi Nieznanego Żołnierza.

Interesujące treści zostały dodatkowo wzbogacone galerią zdjęć i reprodukcji historycznych obrazów oraz filmami. Każdej z części tematycznych prezentacji towarzyszy odrębny podkład muzyczny – stanowią je utwory o charakterze patriotycznym wykonywane przez orkiestry wojskowe.

Projekt multimedialny został przygotowany w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Prezentacja została wykonana w technologii Macromedia Director.

Zakres prac Super Media obejmował, oprócz koncepcji i wykonania prezentacji, także projekt graficzny okładek oraz nadruku na płyty CD.

http://www.supermedia.pl

Sylwester KozakMultimedialne symbole

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.